Тепер обміняти старі лампи на Укрпошті, отримавши LED, можуть юрособи: ОСББ, дитсадки бібліотеки тощо

Програма заміни ламп розжарювання на LED-лампи в Україні не згортається. Вона переходить на нову стадію – з фізичних осіб до юридичних.

Програма заміни ламп розжарювання на LED-лампи в Україні не згортається. Вона переходить на нову стадію – з фізичних осіб до юридичних.

Тепер замінити старі світильники на значно ефективніші LED можуть школи, дитсадочки, лікарні, бібліотеки та навіть ОСББ. За словами генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, замовлення, як і раніше, провадиться через Дію. Організація робить попереднє замовлення, а потім забирає лампи в найближчому поштовому відділенні, здавши старі екземпляри.

Тепер замінити лампочки можна школам й дитсадкам

Найперше, що потрібно керівникам закладів, це активізуватися в застосунку, скориставшись КЕП юридичної особи. Далі:

Уточнити дані щодо підприємства.

  1. Зайти в розділ Послуги, обравши категорію Обмін лампочок.
  2. Заповнити всі необхідні поля у запиті, обравши кількість лампочок та їх тип.
  3. Поставити підпис КЕПом.

Обов’язково слід проставити галочку, підтвердивши готовність здати відповідну кількість ламп розжарювання. Працівники Укрпошти розглянуть заявку і зв’яжуться з установою, щоб узгодити механізм подальших дій. На це піде орієнтовно тиждень.

Програма обміну ламп для населення стартувала в Україні наприкінці січня. Люди отримали змогу позбутися старих ламп розжарювання, зробивши попереднє замовлення в Дії або просто завітавши на поштове відділення.

Спочатку нововведення випробували в обласних центрах та великих містах. Згодом черга дійшла до райцентрів. Спеціалісти підрахували: якщо в країні масово замінити лампи на енергоощадні, вдасться знизити навантаження на енергосистему орієнтовно на 7-10%.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".