У Суботцях створили величезну квітку, у Гораївці нагадали про затоплену Бакоту: сільські мурали вражають уяву

Модна тенденція прикрашати стіни величезними малюнками з великих міст потроху дістається й сільських населених пунктів. Муралісти створюють шедеври, щоб селяни могли милуватися рукотворною красою.

Модна тенденція прикрашати стіни величезними малюнками з великих міст потроху дістається й сільських населених пунктів. Муралісти створюють шедеври, щоб селяни могли милуватися рукотворною красою.

“Підводний Дністер”

Мурал із такою назвою з’явився у селі Гораївка на Хмельниччині. Стінописом прикрасили стіни сільського клубу, де міститься резиденція “Бакота Хаб 2023”. До роботи взялася Роксолана Дудка, заручившись підтримкою Українського культурного фонду.

Мурал на стіні сільського клубу

Художниця зобразила дивовижні риби та рослини, які водяться у Дністрі. Деякі з них є представниками виключного цього ареалу. На думку миткині, подібні малюнки мають навіювати місцевим мешканцям спокій та почуття безпеки.

У 1981 році було затоплено село Бакоту. Вода забрала в нього життя. Натомість дала поштовх новому. Тепер так називають околицю Батокської затоки.

“Кругозір”

У Суботцях на Кіровоградщині до Дня знань прикрасили величезним малюнком стіну ліцею. До роботи запросили вимушеного переселенця Олександра Брітцева. Харків’янин радо погодився зробити мурал розмірами 7х7 м.

Мурал на стіні ліцею

За 5 днів на стіні навчального закладу, який відзначає півстолітній ювілей, вже красувалося коло, що символізує нашу планету, та книга – джерело знань. І все це в цілому схоже на квітку, тобто позначає життя і розвиток молодого покоління, яке зростає і набирається сил.

Кропивничани вже знають мураліста за роботами в обласному центрі. Олександр створив дві великі роботи на стінах податкової інспекції та житлового будинку “Україна – це свобода” і “Корифей Марко”.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".