Школярам, що змушені перебувати за кордоном, спростили життя: тепер навчатимуться лише кілька годин на тиждень

1 вересня розпочався другий навчальний рік в умовах повномасштабної війни. На які нововведення слід очікувати учням та вчителям? Всім маленьким українцям, що виїхали за кордон із батьками доведеться проходити курс дистанційного навчання.

1 вересня розпочався другий навчальний рік в умовах повномасштабної війни. На які нововведення слід очікувати учням та вчителям?

Всім маленьким українцям, що виїхали за кордон із батьками доведеться проходити курс дистанційного навчання. Він передбачає вивчення кількох предметів. В цілому це займе близько 8 годин на тиждень.

Учні-переселенці навчатимуться по-новому

Таку програму розробили в українському Кабміні. До неї входять українська мова й література, історія та ще кілька предметів, які відсутні у закордонних шкільних програмах, поділився прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Прем’єр сподівається, що рано чи пізно ці діти повернуться на батьківщину, тож не повинні бути відірвані від українського освітнього простору й мають уже зараз займатися українознавчим компонентом.

Оцінки, отримані в закордонній школі, зарахують

Решту загальних предметів, зокрема, математику, фізику, біологію тощо, по поверненні дитині буде зараховано за оцінками, виставленими в закордонній школі. Раніше частина дітей-переселенців змушена була нести подвійний тягар – відвідувати закордонну школу і паралельно навчатися дистанційно в українській.

Тепер життя школяриків, яких за кордоном перебуває близько пів мільйона, значно полегшили, певні в МОН. Довідка з місцевої школи, де навчався учень, буде зараховуватися.

Особливості навчального року в Україні

Між тим в межах нашої країни далеко не всі школи працюватимуть офлайн. До того ж поки що можна прогнозувати лише початок навчального року та його закінчення. Що буде з канікулами, не береться сказати жоден чиновник Міністерства.

Розглядаються різні варіанти роботи. Не виключено, що в умовах серйозних перебоїв із постачанням електроенергії будуть оголошуватися великі канікули. Все це робитиметься по ситуації та з урахуванням обставин у кожному конкретному регіоні.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.