Українець хоче отримати 9,6 квадрильйона гривень: з судовим позовом звернувся до Мінфіну та Ощадбанку

Люди працездатного віку, що жили за часів радянського союзу, в один момент позбулися всіх своїх заощаджень в тодішньому єдиному банку. Гроші заморозили та відтоді практично не видавали. Хіба що декому пощастило відхопити "Юліну тисячу".

Люди працездатного віку, що жили за часів радянського союзу, в один момент позбулися всіх своїх заощаджень в тодішньому єдиному банку. Гроші заморозили та відтоді практично не видавали. Хіба що декому пощастило відхопити “Юліну тисячу”, але й ця виплата дісталася далеко не всім.

Один з українців вирішив позиватися до фінансових установ з вимогою стягнути втрачені у 90-их роках накопичення внаслідок розвалу срср. Дядечко підрахував, що держава завинила йому мільярд мільйонів і вимагав, щоб Мінфін та Ощадбанк повернули йому втрачені 9,6 квадрильйона гривень.

Здав у банк карбованці, натомість хоче отримати гривні

Судову справу 757/37157/22-ц розглядали в Печерському суді, але залишили без задоволення. Тож, згідно з рішенням судді, Ощадбанк та Міністерство фінансів не причетні до завдання матеріальної та моральної шкоди позивачу.

Чоловік, що звернувся з позовною заявою, підрахував, що його заощадження більш ніж 30-річної давнини, в наш час мають складати 73,442486 млн грн та 9 копійок. До того ж Україна має йому сплатити 9,6 квадрильйона гривень моральної шкоди.

Суддя відхилив позов на мільярд мільйонів гривень

У суді позивачу пояснили, що ні український Ощадбанк, ні Мінфін не вносили коштів на зберігання до банку за радянських часів. А виплату компенсації за знецінення радянських карбованців на банківських рахунках срср проводять відповідно до постанов Кабміну.

За останні 10 років із держбюджету не було виділено жодної копійки на ці потреби, тож мова про компенсаційні виплати йти не може. Чоловік, який жив за радянських часів, мав би пам’ятати, що тоді всіма рішеннями заправляла москва, то й позов, найімовірніше, слід подавати саме туди.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?