Українець хоче отримати 9,6 квадрильйона гривень: з судовим позовом звернувся до Мінфіну та Ощадбанку

Люди працездатного віку, що жили за часів радянського союзу, в один момент позбулися всіх своїх заощаджень в тодішньому єдиному банку. Гроші заморозили та відтоді практично не видавали. Хіба що декому пощастило відхопити "Юліну тисячу".

Люди працездатного віку, що жили за часів радянського союзу, в один момент позбулися всіх своїх заощаджень в тодішньому єдиному банку. Гроші заморозили та відтоді практично не видавали. Хіба що декому пощастило відхопити “Юліну тисячу”, але й ця виплата дісталася далеко не всім.

Один з українців вирішив позиватися до фінансових установ з вимогою стягнути втрачені у 90-их роках накопичення внаслідок розвалу срср. Дядечко підрахував, що держава завинила йому мільярд мільйонів і вимагав, щоб Мінфін та Ощадбанк повернули йому втрачені 9,6 квадрильйона гривень.

Здав у банк карбованці, натомість хоче отримати гривні

Судову справу 757/37157/22-ц розглядали в Печерському суді, але залишили без задоволення. Тож, згідно з рішенням судді, Ощадбанк та Міністерство фінансів не причетні до завдання матеріальної та моральної шкоди позивачу.

Чоловік, що звернувся з позовною заявою, підрахував, що його заощадження більш ніж 30-річної давнини, в наш час мають складати 73,442486 млн грн та 9 копійок. До того ж Україна має йому сплатити 9,6 квадрильйона гривень моральної шкоди.

Суддя відхилив позов на мільярд мільйонів гривень

У суді позивачу пояснили, що ні український Ощадбанк, ні Мінфін не вносили коштів на зберігання до банку за радянських часів. А виплату компенсації за знецінення радянських карбованців на банківських рахунках срср проводять відповідно до постанов Кабміну.

За останні 10 років із держбюджету не було виділено жодної копійки на ці потреби, тож мова про компенсаційні виплати йти не може. Чоловік, який жив за радянських часів, мав би пам’ятати, що тоді всіма рішеннями заправляла москва, то й позов, найімовірніше, слід подавати саме туди.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".