Метро-школа відчинила двері школярам у Харкові: як відбуватиметься навчання під землею

З 1 вересня у Харкові пристало до навчання 112 тисяч учнів у 184 школах. 17 шкільних кабінетів функціонуватимуть просто на станціях метро.

До нового навчального року влада Харкова підготувала 17 навчальних класів безпосередньо у підземці. Тож для тисячі школярів навчання буде абсолютно безпечним. Залучено станції метрополітену “Перемога”, “Університет”, “Метробудівників”, “Тракторний завод” та “Академіка Павлова”.

У шкільних кабінетах є все необхідне для комфортного навчання – шкільне приладдя, вентиляція, система рекуперації. Є можливість регулювати температуру в приміщеннях, тож узимку навчальний процес не припинятиметься.

Підземна школа у Харкові

Шістдесят класів сформували з учнів різних шкіл. Третина з них – це первачки. Не всі предмети вивчатимуться офлайн. Частина освітнього процесу відбуватиметься онлайн. Діти перебуватимуть під землею у дві зміни. Під час перерв гратимуть в інтерактивні ігри.

У зв’язку зі специфікою підземного навчального процесу вчителям всіляко допомагатимуть тьютори. У їх функції входитиме зустріч дітей біля автобуса, перехід до класу, організація перекусу, проведення часу на перерві та повернення до автобуса.

Обладнали не лише класи, але й куточки відпочинку

Передбачено й підвіз харчування для школярів. Оскільки окрему їдальню не облаштовували, то це будуть ланчбокси з котлетою, булочкою, салатом, які з’їдатимуться за партою. Після перерви на перекус навчання продовжуватиметься.

Навчальні класи обладнали одинарними партами, дошками. Проводитимуть по 2-3 уроки. Учні відвідуватимуть підземну школу 2-3 дні на тиждень. Решта навчального процесу відбуватиметься дистанційно.

У найближчих планах харків’ян – зведення спеціального укриття для навчання 450 учнів. Шкільне бомбосховище затягне на 56 мільйонів бюджетних гривень.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.