Метро-школа відчинила двері школярам у Харкові: як відбуватиметься навчання під землею

З 1 вересня у Харкові пристало до навчання 112 тисяч учнів у 184 школах. 17 шкільних кабінетів функціонуватимуть просто на станціях метро.

До нового навчального року влада Харкова підготувала 17 навчальних класів безпосередньо у підземці. Тож для тисячі школярів навчання буде абсолютно безпечним. Залучено станції метрополітену “Перемога”, “Університет”, “Метробудівників”, “Тракторний завод” та “Академіка Павлова”.

У шкільних кабінетах є все необхідне для комфортного навчання – шкільне приладдя, вентиляція, система рекуперації. Є можливість регулювати температуру в приміщеннях, тож узимку навчальний процес не припинятиметься.

Підземна школа у Харкові

Шістдесят класів сформували з учнів різних шкіл. Третина з них – це первачки. Не всі предмети вивчатимуться офлайн. Частина освітнього процесу відбуватиметься онлайн. Діти перебуватимуть під землею у дві зміни. Під час перерв гратимуть в інтерактивні ігри.

У зв’язку зі специфікою підземного навчального процесу вчителям всіляко допомагатимуть тьютори. У їх функції входитиме зустріч дітей біля автобуса, перехід до класу, організація перекусу, проведення часу на перерві та повернення до автобуса.

Обладнали не лише класи, але й куточки відпочинку

Передбачено й підвіз харчування для школярів. Оскільки окрему їдальню не облаштовували, то це будуть ланчбокси з котлетою, булочкою, салатом, які з’їдатимуться за партою. Після перерви на перекус навчання продовжуватиметься.

Навчальні класи обладнали одинарними партами, дошками. Проводитимуть по 2-3 уроки. Учні відвідуватимуть підземну школу 2-3 дні на тиждень. Решта навчального процесу відбуватиметься дистанційно.

У найближчих планах харків’ян – зведення спеціального укриття для навчання 450 учнів. Шкільне бомбосховище затягне на 56 мільйонів бюджетних гривень.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.