Кримчани подають знаки, що чекають на Україну: надсилають записки морем та псують бюлетені

Звільнення українських територій від окупантів із нетерпінням очікують не лише на вільній частині країни. Кримчани, як з'ясувалося, теж сплять і бачать, коли повернеться українська влада.

А щоб ніхто не сумнівався в їхній проукраїнськості, надсилають таємні послання. Саме така записка в пляшці прибилася до одеського пляжу. Зрозуміло, що відправила її дитина, оскільки текст написаний нерівним почерком.

Родина, що відпочивала на пляжі в Одесі, підняла пляшку. Спочатку мали намір викинути від гріха якомога далі, щоб хтось не порізався. А потім зацікавилися скрученим аркушем паперу всередині. Витягнули записку й ахнули.

Записку з Криму прибило до одеського пляжу

Автор пише, що вони всі – мама, тато, сестричка Маша – з нетерпінням очікують на звільнення Криму від росіян. Йдеться про те, що “Крим – це Україна”. В тексті висловлено сподівання, що послання дістанеться берегів України.

У це важко повірити, але навіть майже 10 років окупації не відбили в людей віри, що все повернеться, як було раніше, і на півострові замайорить жовто-блакитний стяг. Як бачимо, люди й дітей виховують у цьому ж дусі. Навіть тих, які, ймовірно, народилися вже після анексії.

Вибори

Тим часом під час так званих місцевих виборів в АРК місцеві мешканці масово псували бюлетені, залишаючи проукраїнські надписи. Тут і відомі всім гасла “Слава Україні” та “Крим – це Україна”, і тризуб. Згадали кримчани й кропиву, і Яроша, і майдан. Трапляються навіть заклики до агресора з вимогою повернути Крим.

Кримські бюлетені

Звісно, в правдивість підсумків голосування ніхто особливо не вірить. В окремих районах Білгородської області у зв’язку з загостренням обставин їх навіть не проводили. Натомість на ще більш неспокійних окупованих територіях чомусь зробили.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".