Книга рекордів України поповнилася розумним рекордом: студент у 24 роки отримав п’ять дипломів різних вишів

Найбільшим розумником у нас виявився молодик, якому вдалося у 24 роки отримати аж п'ять дипломів про вищу освіту. Ім'я Євгенія Нотевського втрапило до Книги рекордів України.

В Україні немає більше іншого чоловіка до 25 років, який би мав 5 дипломів, виданих різними вишами. Ім’я цього розумного молодика з’явилося в Національному реєстрі рекордів.

Серед п’яти дипломів Євгенія Нотевського чотири мають відзнаку. Найскладнішим у цій справі було не здобути п’ять спеціальностей, а написати дипломні роботи й захистити дипломи.

Євгеній Нотевський – єдиний чоловік в Україні, що має 5 дипломів вишів

Тепер Євген є дипломованим спеціалістом у галузі економіки, права, державного управління та місцевого самоврядування, менеджменту. Всі ці знання мають знадобитися Нотевському задля майбутньої діяльності. А індустрію здорового харчування молодик вивчив особисто для себе.

У перервах між гризінням граніту науки Євген устиг ще й стати кандидатом у майстри спорту. Він займається становою тягою та підйомом штанги. Фізичні вправи неможливі без правильної їжі, тому довелося закінчити магістратуру з даної спеціальності.

Вундеркінд родом із Первомайська Миколаївської області

Нині вічний студент пише дисертацію на тему “Управління підприємством на засадах ESG-концепції”, працюючи за індивідуальним планом. Батьки відмовляли сина від вивчення такої великої кількості дисциплін. Радили спочатку закінчити перший бакалаврат, а вже потів переходити до чогось іншого. Та Євген вчинив так, як вважав за потрібне.

За час навчання Нотевський отримував стипендію від президента, премії від столичного голови, регулярно перемагав на конкурсах студентських робіт. Складається враження, що найрозумніший українець продовжить збирати колекцію дипломів про вищу освіту.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".