Народні депутати без діла не сидять: придумують креативні законодавчі ініціативи, щоб полегшити життя людям

Народні обранці вряди-годи дивують українців своїми креативними законодавчими ініціативами. Що ж такого цікавенького спало на думку слугам народу?

Як здобути світло

Сергій Гривко дуже гордий, що написав законопроєкт, згідно з яким, на думку народного обранця, вдасться вирішити енергетичну кризу в країні. Пан Сергій зареєстрував документ під номером 10057.

Кадр із серіалу Black Mirror

Згідно з ініціативою, 50 тисяч в’язнів мають щодня крутити велогенераційні установки, генеруючи електроенергію. Якщо вкладатимуться у місячну норму, отримають мінус 3 дні до визначеного строку ув’язнення.

Слід відзначити, що подібну ідею вигадав не сам Гривко. Ще Михайло Жванецький за життя жартував, що до футболістів на полі слід чіпляти динамо-машини, щоб не марно бігали, а давали країні електрику. Та й у голлівудському серіалі Black Mirror є подібна сцена.

Як сплатити комірне

Ще взимку 2020 року народний депутат Євген Брагар брав участь у ток-шоу “Голос народу”, на яке зателефонувала пенсіонерка з Кіровоградщини. Бабуся пожалілася, що пенсія в неї така мізерна, що немає чим оплачувати компослуги.

Бабуся відмовилася продавати Шарика

Слуга народу не розгубився і став розмірковувати, що є такі люди, що мають по кілька квартир, але при цьому нульові прибутки, й намагаються оформити субсидії. Подібне законодавством не передбачене. Тож якщо не можуть сплачувати комірне, нехай продадуть якусь нерухомість.

А старенькій бабусі народний обранець узагалі порадив продати собаку елітної породи, мовляв, тоді буде чим сплатити за газ. Журналісти наступного дня навідалися до жінки в село й на власні очі побачили 14-річного песика Шарика. Жінка запевнила, що ніколи в житті не розпрощається зі своїм чотирилапим другом.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.