Народні депутати без діла не сидять: придумують креативні законодавчі ініціативи, щоб полегшити життя людям

Народні обранці вряди-годи дивують українців своїми креативними законодавчими ініціативами. Що ж такого цікавенького спало на думку слугам народу?

Як здобути світло

Сергій Гривко дуже гордий, що написав законопроєкт, згідно з яким, на думку народного обранця, вдасться вирішити енергетичну кризу в країні. Пан Сергій зареєстрував документ під номером 10057.

Кадр із серіалу Black Mirror

Згідно з ініціативою, 50 тисяч в’язнів мають щодня крутити велогенераційні установки, генеруючи електроенергію. Якщо вкладатимуться у місячну норму, отримають мінус 3 дні до визначеного строку ув’язнення.

Слід відзначити, що подібну ідею вигадав не сам Гривко. Ще Михайло Жванецький за життя жартував, що до футболістів на полі слід чіпляти динамо-машини, щоб не марно бігали, а давали країні електрику. Та й у голлівудському серіалі Black Mirror є подібна сцена.

Як сплатити комірне

Ще взимку 2020 року народний депутат Євген Брагар брав участь у ток-шоу “Голос народу”, на яке зателефонувала пенсіонерка з Кіровоградщини. Бабуся пожалілася, що пенсія в неї така мізерна, що немає чим оплачувати компослуги.

Бабуся відмовилася продавати Шарика

Слуга народу не розгубився і став розмірковувати, що є такі люди, що мають по кілька квартир, але при цьому нульові прибутки, й намагаються оформити субсидії. Подібне законодавством не передбачене. Тож якщо не можуть сплачувати комірне, нехай продадуть якусь нерухомість.

А старенькій бабусі народний обранець узагалі порадив продати собаку елітної породи, мовляв, тоді буде чим сплатити за газ. Журналісти наступного дня навідалися до жінки в село й на власні очі побачили 14-річного песика Шарика. Жінка запевнила, що ніколи в житті не розпрощається зі своїм чотирилапим другом.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.