Осінні канікули скасовуються: в окремих областях вирішили продовжити навчання, збільшивши зимові

Суворого поділу шкільного процесу на навчання та канікули в Україні нині не існує. Переважно дати відпочинку призначаються з 23 по 29 жовтня. Але в деяких місцинах осінніх канікул не буде.

Українським школам рекомендували провести осінні канікули 24-29 жовтня. В деяких районах було вирішено відправити дітей на короткий відпочинок між чвертями з 30 жовтня. Та знайшлися й такі, що вирішили скасувати осінні канікули взагалі.

У трьох областях вирішено не давати дітям осінніх канікул, натомість подовжити зимові ледь не на цілий місяць. Це стосується учнів Львівської, Івано-Франківської та Київської областей. Тут вирішено зробити перерву в навчальному процесі, починаючи з 25 грудня й завершити 19 січня, а подекуди взагалі канікули триватимуть до 26 січня.

У трьох областях скасували осінні канікули

Загроза руйнування енергосистем дуже висока, що може призвести до блекаутів. Тому краще підстрахуватися й використати осінній час для навчання, а зимовий виділити на відпочинок.

У регіонах, де осінні канікули таки відбудуться на тиждень, зимові відбуватимуться з 23 грудня по 7 січня або з 30 грудня по 14 січня. Весняні поки заплановані на 25-31 березня наступного року.

Терміни осінніх канікул в Україні

Школам дозволено самостійно визначати навчальний графік. На Харківщині осінні канікули переважно розпочнуться 23 жовтня. Але деякі громади перенесли початок відпочину на 30 жовтня. Це стосується Ізюмської, Куп’янської, Лозівської та деяких інших громад.

На Хмельниччині у зв’язку зі змішаним форматом навчання було прийнято рішення частину дітей відправити на осінні канікули з 23 жовтня, а решта в цей час навчатиметься. З 30 жовтня, коли учні повернуться до навчання, відпочиватиме інша половина школяриків.

Нові статті

Схожі статті

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.