ТОП-4 + один амулет на порозі будинку, що принесе в оселю щастя і багатство. Народні прикмети

Талісмани та обереги для будинку з давніх часів мали особливе значення. Вони захищали оселю від темних сил і притягували гроші. Наступні п ять амулетів допоможуть спіймати фінансову вдачу

Навіть в сучасному світі талісмани, обереги та амулети стають для багатьох людей джерелом спасіння та віри у краще майбутнє. Вважається, що такі речі добре захищають від пристріту, темних сил та невдач. А ще правильно підібраний амулет може притягти до оселі великі гроші. Пропонуємо читачам п’ять оберегів, які обов’язково потрібно розмістити на порозі будинку. Якщо вірити народним прикметам — саме вони стануть джерелом  багатства і щастя у вашій оселі.

Оберег “Домовичок”

Амулети для будинку Гноми
Амулети для будинку Гноми

Вироблений з кераміки гномик в яскраво-червоному капелюсі — це не лише символ захисту оселі, а й свого роду запрошення до головного господаря кожного будинку — пана Домовика, затишно облаштуватись там і слідкувати за добробутом всередині. Щоб амулет у вигляді Домовика дійсно працював та притягував до будинку усе хороше — його треба розміщувати у непомітному для інших очей місці.

Талісман у вигляді сонця

Оберіг Сонце
Оберіг Сонце

Сонце з давніх часів було для людей символом життя та кипучої енергії. Щоб вашу оселю завжди опановувала радість, та в ній завжди було тепло і затишно — талісман розміщують поряд з порогом та входом у будинок.

Гілка лавра

Гілка лавру як талісман
Гілка лавру як талісман

Лаврове дерево з давніх давен символізує успіх та перемогу. Саме тому його гілочки з ароматним листячком варто розмістити біля порогу — щоб вони випромінювали позитивну енергетику. А ще вважають, що лавр здатний поглинати будь-який негатив. Тому такий талісман точно не пропустить темні сили та енергії в середину вашої оселі.

Ведмежа лапа

Ще один варіант оберегу для житлового будинку — ведмежа лапа. Це — стародавній символ добробуту та фінансової сили. Якщо амулет у вигляді ведмежої лапи розмістити на порозі житлової оселі — він забезпечить фінансову вдачу і матеріальне процвітання.

Килимок

Килимок під поріг будинку, прикрашений візерунками у вигляді китайської монети або ж чотирилистої конюшини — це не тільки функціональний аксесуар, а й потужний амулет. Візерунок на такому килимку може бути різним, тому слід підбирати його уважніше і заздалегідь дізнаватись про значення малюнку.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.