Підліток із Куликівки 5 років виготовляє шоколадні букети: розпочав улюблену справу ще в 10-річному віці

15-річний Антон Сало вже 5 років поспіль займається виготовленням виробів із шоколаду. З-під рук підлітка виходять справжні шедеври – нарядні плитки та цілі букети.

Антон Сало мешкає в Куликівці на Чернігівщині. Коли підлітку було всього 10 років, йому на очі потрапило відео, де хтось виготовляв солодощі з шоколаду. Школярик так захопився, що й собі опанував солодке кулінарне мистецтво. Все робить вдома.

Мешканець Чернігівщини створює шоколадні шедеври

Антон може створити будь-які солодощі. Рецепти ні в кого не запозичає. Придумує їх самотужки. Є тут подарункові шоколадні плитки з прикрасами, є герб України, а ще чималі букети з троянд, зроблених із чорного та білого шоколаду.

Звісно, дивиться на роботи майстрів-кондитерів в Інтернеті, але потім придумує щось своє і навіть цілими наборами виготовляє. Юнаку весь час хочеться придумувати нове. Особливо подобається декорувати вироби.

Мешканець Чернігівщини створює шоколадні шедеври

Тож колекція робіт куликівчанина постійно обновляється. Люди дивуються новинкам, яких до цього ще не бачили. Це приносить юному майстру вдоволення від свого хобі. Для роботи використовує різноманітні форми, то й виходять чудернацькі квіти та інша краса.

Найскладніше робити квіти. Щоб вони вийшли красивими, треба стежити за формою й не допускати залишків повітря в середині. Упакуванню майстер-кулінар теж приділяє чимало уваги. Хоче, щоб усе виглядало ідеально.

На виготовлення шоколадного шедевра йде не більше 10 хвилин. Ще декілька годин треба почекати, аби вироби повністю застигли, набувши потрібної форми. Готову продукцію радо купують односельці. Та є в Антона й замовники з-за кордону, наприклад, з Туреччини чи з ОАЕ. Підліток обов’язково відраховує 10% від продажу, щоб підтримати ЗСУ, адже воліє пришвидшити нашу перемогу.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.