Народні прикмети на перші дні Нового року: ТОП-5 речей, які потрібно зробити на початку січня

Новий рік завжди дарує нам нові можливості і перспективи. Розповідаємо про 5 дій, які потрібно виконати в цьому січні, щоб увесь рік поряд з вами була вдача, щастя і фінансове благополуччя.

Новий, 2024-й рік дарує багатьом з нас нові шанси і можливості. Народні прикмети стверджують, що місяць січень, який відкриває собою цьогорічний календар — це ідеальний час для того, аби створити основу для удачі і благополуччя на увесь наступний рік. Вже на початку місяця треба виконати 5 дій, які дозволять залучити фінансове благополуччя і вдачу. Розповідаємо про них детальніше.

Що треба зробити в перші дні Нового Року 2024, щоб привернути до себе вдачу і щастя
Що треба зробити в перші дні Нового Року 2024, щоб привернути до себе вдачу і щастя

Очищення

Січень — це не тільки початок Нового року, але й ідеальний час для очищення власної оселі від негативної енергетики. Щоб добре почистити будинок від негативу – пройдіться по всіх кімнатах із запаленою паличкою ладану або ж сухим пучечком духмяних трав. Ці засоби допоможуть прогнати шкідливі енергії. Також займіться звичайним прибиранням. Зазвичай після свят в оселі накопичується забагато мотлоху, з яким потрібно вчасно боротись і прощатись.

Запис бажань на папірці

Починайте свій рік з позитивних намірів. Візьміть аркуш паперу і запишіть на ньому всі свої найзаповітніші бажання на наступний рік.
Складіть папірець і покладіть його в особливе місце. Це дасть енергетичний поштовх для здійснення ваших бажань. Якщо ви складали свої плани на рік в грудні – можете повторно його не складати. Просто оберіть місце для зберігання папірця, допоки всі бажання і мрії не здійсняться.

Догляд за домашніми рослинами

Догляд за кімнатними рослинами в перші дні Нового Року
Догляд за кімнатними рослинами в перші дні Нового Року

Щоб 2024-й рік був вдалим – приділіть увагу кімнатним рослинам. Адже саме вони здатні не тільки прикрашати собою оселю, але й наповнювати її позитивною енергією.

Щоб покращити загальну позитивну енергетику в оселі — надайте догляд усім рослинам, що знаходяться у вашому будинку. Звичайно, це правило має і раціональну складову. Саме в січні багато рослин в горщиках потребують догляду і підгодівлі. Інакше від нестачі корисних та поживних речовин вони починають в’янути і пропадають.

Загадування бажань

В перші дні січня загадайте бажання
В перші дні січня загадайте бажання

В перші дні січня обов’язково загадайте своє найзаповітніше бажання. Воно здійсниться, якщо вірити в своє бажання і прагнути його реалізації всіма силами.

Створення оберегу на дверях

Захисний оберег для оселі
Захисний оберег для оселі

Розмістіть на дверях чи біля входу в оселю новорічний оберіг. Він може бути символом багатства, щастя або великої вдачі. Також можете використати захисний амулет, який приверне до будинку позитивні сили та відштовхнуть негативні енергії. В якості оберегу можна використати підкову, різдвяний вінок, керамічні горщики чи мішечки або ж сніп висушених стебел пшениці чи жита.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.