Переселенець розсікає вулицями Заліщиків на блакитному дивані: перехожі аж роти від подиву роззявляють

Переселенець зі Слов'янська, який через війну опинився на Тернопільщині, вирішив порадувати місцеве населення і виїхав на вулицю Заліщиків на… блакитному дивані.

Винахідник Аркадій Фішман самотужки виховує сина, тож змушений був переселитися на Захід країни після початку повномасштабної агресії. На батьківщині чоловік працював інженером-технологом.

Ще влітку внутрішній переселенець приладнав до дивана колеса і вирушив у подорож вулицями містечка. Тепер пан Аркадій вирішив випробувати дивовижний транспортний засіб у зимових умовах.

Диван перетворили на транспортний засіб

Експеримент довів необхідність певних доробок. Чоловіку не сподобалося, що акумулятор перемерз, зменшивши потужність. До передніх коліс Фішман вирішив додати протектори, аби диван не ковзав на кризі. Решта тестування пройшла вдало.

Диван, що їздить, мешканець Слов’янська змайстрував ще минулого року. Узяв звичайний предмет меблів, зміцнив раму, щоб диван не розвалився на ходу й поставив на колеса. Важелів ніде не видно, то чоловік жартує, що керує силою думки. Багато хто вірить у подібну дивинку.

Диван перетворили на транспортний засіб

Диван їздить на акумуляторі від велосипеда потужністю 450 Вт. Керувати можна як передніми, так і задніми колесами. Всі приладдя заховані у скриньку. Пересуватися дорогою транспорт спроможний зі швидкістю не більш як 10 км/год.

Життя в людей нині сумне, отже Фішман вирішив порадувати людей. І правда, побачивши диван поміж інших автівок, у перехожих покращується настрій, а водії залюбки сигналять.

Оскільки на електрообладнання диваку витрачатися не довелося, бо було в наявності, решта перероблень обійшлася в 3 тисячі гривень. Винахідник запозичив акумулятор з іншої власної розробки – інтроцикла. Це таке велике колесо, в середину якого сідає людина, і їде.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.