Тренди новітньої історії України: в інтернет-магазинах продають маску дідуся, яка вбереже від мобілізації

Нова історія – нові тренди: після оприлюднення драконівського законопроекту про мобілізацію українські виробники вирішили… врятувати чоловіків доволі оригінальним методом – створили маску дідуся

Українські продавці почали продавати в інтернет-магазинах досить оригінальний виріб – маску Дідуся. За словами виробників – вона може вберегти чоловіків призовного віку від вручення повісток ТЦК в громадських місцях. Схоже, це зараз єдиний спосіб обвести Долю навколо пальця і вберегти себе від служби в Збройних силах України.

Реалістична маска старця
Реалістична маска старця

Чимало оголошень вже розміщено на торгових платформах в Інтернеті. Продавці створюють до цього товару оригінальні описи, в яких продукція значиться як “професійна маска ручної роботи”. Мінімальна вартість виробу складає 13600 гривень (в залежності від продавця).

За інформацією від самого виробника — ця маска на відстані ближче ніж півметра виглядає, як справжнє обличчя і тому відрізнити її вкрай важко. Виріб має високу якість.

Єдине, що може привернути увагу пильного співробітника ТЦК — це контури навколо очей. Щоб якось приховати цю недоробку — виробник пропонує надягати на штучне обличчя темні сонцезахисні окуляри з тонованим склом.

Вартість масок старця на ОЛХ
Вартість масок старця на ОЛХ

В онлайн-магазинах і на торгівельних майданчиках можна віднайти і більш бюджетні варіанти цього виробу. Наприклад, така ж сама маска, але з дефектом, продається за ціною 800 гривень на OLX.

Реалістична маска дідуся на голову в сьогоднішніх українських реаліях перетворилась із оригінального аксесуару для костюмованої вечірки в предмет захисту проти мобілізації. Вона дійсно виглядає настільки реалістично, що людину в ній стає непізнаваною. Є

Маска Діда виготовляється із еластичного матеріалу, який ідеально сідає на голову будь-якого розміру.

Висока якість та гарні фізичні властивості забезпечать комфортні відчуття під час тривалого використання виробу. Маска надійно фіксується на голові і не спадає.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.