Попервах здається, що на полотні Олега Шупляка звичайний пейзаж. Та серед дивовижних переплетінь гілок раптом вигулькують очі. Трапляється, що митець, який називає свої творіння двовзорами, вкладає у зображення навіть не подвійний, а потрійний зміст.
Народився талановитий чоловік у селі неподалік Бережанів. Спочатку викладав малювання у сільській школі, нині навчає мистецтву малювання учнів художньої школи. Митець часто влаштовує виставки своїх дивовижних робіт. І не лише в Україні, але й за кордоном.
Перебиратися до столиці художник не планує. Найкраще йому працюється на власному старому горищі. Талант пан Олег отримав за спадковістю. Мама художника полюбляла розписувати скло у стилі народного примітиву. Син опановував художнє мистецтво у Львівській академії мистецтв.
Перший двовзір Шупляк написав у 1991 році. Це був портрет Тараса Шевченка. Кобзаря художник зобразив, надихнувшись отриманою незалежністю України, про яку так довго мріяв Тарас Григорович. Логотип до 200-річчя митця теж створив пан Олег. Його побачили мешканці всієї країни.
Чимало оптичних ілюзій пов’язано з відомими людьми. На картинах окрім основного зображення, присутні чимало додаткових деталей, які створюють собою одну реальність і водночас демонструють щось зовсім інше. Таким талантом зображення з ефектом ілюзії на полотні володіють небагато людей.
Війна, що триває нині в Україні, не могла не відбитися на тематиці творчості. На світ з’явилися далеко не мирні картинки, що зображають реалії життя. Деякі з них Фейсбук блокує.