Двовзори Олега Шупляка вражають подвійним зображенням: художник вплітає в одну картину додатковий сюжет

Картини Олега Шупляка можна роздивлятися вічність і щоразу знаходити щось нове. Художник є майстром оптичних ілюзій, тож накладає на одне зображення інше, яке можна роздивитися під іншим ракурсом.

Попервах здається, що на полотні Олега Шупляка звичайний пейзаж. Та серед дивовижних переплетінь гілок раптом вигулькують очі. Трапляється, що митець, який називає свої творіння двовзорами, вкладає у зображення навіть не подвійний, а потрійний зміст.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Народився талановитий чоловік у селі неподалік Бережанів. Спочатку викладав малювання у сільській школі, нині навчає мистецтву малювання учнів художньої школи. Митець часто влаштовує виставки своїх дивовижних робіт. І не лише в Україні, але й за кордоном.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Перебиратися до столиці художник не планує. Найкраще йому працюється на власному старому горищі. Талант пан Олег отримав за спадковістю. Мама художника полюбляла розписувати скло у стилі народного примітиву. Син опановував художнє мистецтво у Львівській академії мистецтв.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Перший двовзір Шупляк написав у 1991 році. Це був портрет Тараса Шевченка. Кобзаря художник зобразив, надихнувшись отриманою незалежністю України, про яку так довго мріяв Тарас Григорович. Логотип до 200-річчя митця теж створив пан Олег. Його побачили мешканці всієї країни.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Чимало оптичних ілюзій пов’язано з відомими людьми. На картинах окрім основного зображення, присутні чимало додаткових деталей, які створюють собою одну реальність і водночас демонструють щось зовсім інше. Таким талантом зображення з ефектом ілюзії на полотні володіють небагато людей.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Війна, що триває нині в Україні, не могла не відбитися на тематиці творчості. На світ з’явилися далеко не мирні картинки, що зображають реалії життя. Деякі з них Фейсбук блокує.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?