Двовзори Олега Шупляка вражають подвійним зображенням: художник вплітає в одну картину додатковий сюжет

Картини Олега Шупляка можна роздивлятися вічність і щоразу знаходити щось нове. Художник є майстром оптичних ілюзій, тож накладає на одне зображення інше, яке можна роздивитися під іншим ракурсом.

Попервах здається, що на полотні Олега Шупляка звичайний пейзаж. Та серед дивовижних переплетінь гілок раптом вигулькують очі. Трапляється, що митець, який називає свої творіння двовзорами, вкладає у зображення навіть не подвійний, а потрійний зміст.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Народився талановитий чоловік у селі неподалік Бережанів. Спочатку викладав малювання у сільській школі, нині навчає мистецтву малювання учнів художньої школи. Митець часто влаштовує виставки своїх дивовижних робіт. І не лише в Україні, але й за кордоном.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Перебиратися до столиці художник не планує. Найкраще йому працюється на власному старому горищі. Талант пан Олег отримав за спадковістю. Мама художника полюбляла розписувати скло у стилі народного примітиву. Син опановував художнє мистецтво у Львівській академії мистецтв.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Перший двовзір Шупляк написав у 1991 році. Це був портрет Тараса Шевченка. Кобзаря художник зобразив, надихнувшись отриманою незалежністю України, про яку так довго мріяв Тарас Григорович. Логотип до 200-річчя митця теж створив пан Олег. Його побачили мешканці всієї країни.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Чимало оптичних ілюзій пов’язано з відомими людьми. На картинах окрім основного зображення, присутні чимало додаткових деталей, які створюють собою одну реальність і водночас демонструють щось зовсім інше. Таким талантом зображення з ефектом ілюзії на полотні володіють небагато людей.

Художник створює картини з оптичними ілюзіями

Війна, що триває нині в Україні, не могла не відбитися на тематиці творчості. На світ з’явилися далеко не мирні картинки, що зображають реалії життя. Деякі з них Фейсбук блокує.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.