Романтичний малюк-кенгуру та інші смішні селфі, які вийшли не такими, як хотілося і насмішили усіх (ФОТО)

Селфі вже давно стали частиною повсякденного життя людини. Втім, не завжди вони виходять такими, як хотілося б їх власникам. "Один Факт" пропонує вам найсмішнішу добірку невдалих селфі.

Цей хлопець дуже полюбляє плавати в річках. Навіть екстремальні умови у вигляді плямистого і товстого змія його не лякають. Навпаки, посмішка на пів обличчя каже про те, що цей юнак зовсім не боїться. Мабуть, страшно тільки змію — від блиску хлопчачої посмішки. Ось він і відповзає на більш вигідні позиції. А може, змій просто йде на перемовини до царівни-лягушки і хоче повідомити їй, що принц вже прибув на воду.

Хлопець, який полюбляє змій і мавпочка, якій до вподоби дівчата
Хлопець, який полюбляє змій і мавпочка, якій до вподоби дівчата

Ану, віддай-но пончик, жадібне дівчисько! — ця мавпочка промовила цю фразу без слів, звичайнісіньким жестом. Дійсно, як ще можна охарактеризувати цей найсмішніший кадр із мавпою, якій не сподобалась поведінка її гості.

***

Смугастий інспектор заліз прямо до автомобільного салону, щоб перевірити права.

Кенгурятко, якого зацікавили дівочі локони і смугастий інспектор
Кенгурятко, якого зацікавили дівочі локони і смугастий інспектор

Маленьке кенгурятко вчиться залицятися до дівчаток. І починає прямо з волосся. Цікаво, чим пахне цей дівчачий локон? Можливо якоюсь австралійською травичкою, аромат якої так приваблює сумчасту тваринку.

***

Любов – це… загоряти разом на пірсі.

Згадаємо літо і найкращі селфі з пляжів
Згадаємо літо і найкращі селфі з пляжів

Морський котик добре знає, що таке відпочинок на всі 100%. Адже що може бути краще, аніж загоряти поряд із стрункою дамою в жовто-зеленому купальнику.

***

Найстрашніша акула минулорічного літа
Найстрашніша акула минулорічного літа

Небезпека під час відпочинку на морі може прийти звідти, звідки не очікуєш. Ця акула точно хоче клацнути зубами, але… Схоже її зовсім не бояться оці дівчини із рятувальним гумовим кругом.

***

Коли пляж далеченько, а купатися хочеться
Коли пляж далеченько, а купатися хочеться

Якщо вам ліньки йти на пляж, то пляж вже йде до вас. І не важливо, що водні процедури проходять у… сміттєвому баку.

***

Кінь буває не тільки в пальто. Ось цього господиня вбрала в джинси. Але не заради моди, а тому, що в нього на нозі — ранка. Джинси захищають її від мух, які так і норовлять всістись на місце поранення.

Кінь в джинсових штанцях і селфі з усміхненою теличкою
Кінь в джинсових штанцях і селфі з усміхненою теличкою

Справжнє селфі — це коли усі посміхаються, і люди, і корови.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?