“Типова соня”: ведмедиця з українського притулку показала себе відразу після сплячки і насмішила соцмережі

В українському притулку від сплячки прокинулася ведмедиця. Її сонний вигляд насмішив соцмережі, а деякі навіть угледіли в клишоногій самих себе. Дивіться кумедне відео на сайті "Один Факт".

Тянь-шанська ведмедиця Чада з притулку на Київщині стала справжньою зіркою соцмереж. І все, що їй знадобилося для отримання всеукраїнської слави — це… прокинутися після зимової сплячки.

У відеоролику клишонога ліниво вибирається зі своєї барлоги після того, як тільки прокинулася після сплячки. Відповідне відео із клишоногою красунею оприлюднили в Інтернеті співробітники ведмежого притулку, який розташований на Київщині.

Тянь-шанська бура ведмедиця на ім’я Чада вилазила зі своєї барлоги з таким кумедним, здивованим та сонним виглядом, що одразу стала улюбленицею багатьох користувачів Інтернету. Хтось із глядачів, побачивши першу появу Чади у 2024 році, навіть пожартував:

Це я так починаю свій робочий тиждень. Добрий ранок. Усі ми як Чада щопонеділка.

Для багатьох користувачів соціальних мереж ведмедиця Чада стала справжнім символом важких трудових буднів після вихідних. Дехто побачив у ній самого себе після 20-хвилинного денного перепочинку, що перетворився на справжній та повноцінний 4-годинний сон.

Тянь-шанські бурі ведмеді вважаються рідкісним видом клишоногих. Їх хутро з кігтями зазвичай має коричневий, а іноді – світлий або ж бежевий колір. Деякі країни занесли бурого тянь-шанського ведмедя до Червоної Книги.

Співробітники притулку розповіли, що ведмедиця Чада народилася 24 грудня 1998 року і зараз їй вже виповнилося 24 роки. Майже одразу після свого народження клишонога потрапила до цирку. Саме там вона і провела більшу частину свого ведмежого життя. Трохи пізніше тварину перепродали приватному пересувному цирку, а згодом – взагалі залишили на 7 довгих років мучитися в клітці в промисловій зоні поблизу Києва.

В притулок під Києвом ця нещасна клишонога потрапила лише влітку 2019 року. Зараз Чада має дуже поганий зір та майже лишилася усіх своїх зубів. попри важку долю ця красуня не втрачає життєвого ентузіазму і залишається такою ж життєрадісною.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.