Один факт про ім’я Єва: значення імені, характер, доля, сумісність та відомі Єви серед знаменитостей

Значення імені Єва нікому не потрібно пояснювати. Саме так звали праматір всього людства. Якщо перекласти з давньоєврейської вийде "подателька життя".

Дитинство

Значення імені Єва накладає на дівчинку відбиток з раннього дитинства. Зазвичай вона успадковує характер татка і вирізняється неабиякою упертістю. Тож батькам буде складно ростити дитину.

Значення імені Єва

Зі школи Єва приноситиме тільки задовільні оцінки, адже дівчинка буде уважно слухати вчителів, старанно виконувати домашні завдання, наполегливо рухатися у бік пізнання. У всіх спірних питаннях вона послуговуватиметься логікою, а не інтуїцією.

Доля

Коли виросте, Єва стає трішки непередбачуваною. Вона винахідлива, з нею ніколи не сумно. Проведення вихідних на дивані перед телевізором – не для неї. Це будуть цікаві походи за місто чи відвідування екстремальних розваг.

Маючи від природи достатньо високий розумовий розвиток, закохавшись, Єва втрачає голову. На задній план відійдуть розважливість і здоровий глузд, натомість вона перетвориться на ніжну муркотливу кішечку.

Значення імені Єва

До пари Єва собі обирає такого ж жвавого молодика. Благовірний має відповідати її високим забаганкам. В іншому разі в нього немає шансів заволодіти серцем красуні. Зазвичай у шлюбі вона живе довго й щасливо. Розраховувати на те, що мешкатиме разом зі свекрухою, не варто – тільки витиме власне сімейне гніздечко.

Сумісність

Щасливий шлюб може очікувати на Єву з Андрієм, Михайлом, Павлом, Сергієм, Віктором.

Набагато складніше буде ужитися з Мартином, Кирилом, Леонідом, Іваном, Федором.

Відомі Єви

Значення імені Єва можемо перевірити на знаменитостях. В Україні це колишня віагрянка Єва Бушміна. Щоправда, від народження дівчина мала прізвище Швець. А нині змінила сценічне ім’я на LAYAH. Але ж ім’я, дане батьками, нікуди не поділося.

У світі відомими Євами є акторки Лонгорія з США та Грін із Франції.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.