Іменини на День святого Валентина у Київському зоопарку: найбільшій тварині закладу виповнилося 19 років

У День закоханих в Київському зоопарку був іменинник. Цього дня виповнилось 19 років найбільшому жителю закладу — слонику Хорасу. Як хлопчик відзначив свято — читайте в матеріалі від "Одного Факту".

В День закоханих, 14 лютого 2024 року, в Київському зоопарку сталось справжнє свято. І справа тут зовсім не в Дні святого Валентина. Просто в найбільшого мешканця цього закладу, слоника Хораса — був день народження. Цьому велетню виповнилось 19 років.

Слону Хорасу з Київського зоопарку виповнилося 19 років
Слону Хорасу з Київського зоопарку виповнилося 19 років

Співробітники звіринцю повідомили, що зараз вік цієї тваринки дорівнює 24-м рокам людського життя. Народився слон Хорас 14 лютого 2005 року у Німеччині, на території Тієрпарку Берліну.

Працівники Київського зоопарку повідомили, що привітали великого слоника із днем народження зрання. Велетня пригостили смаколиками — овочево-фруктовою сумішшю на банановому листочку. Цікаво, що цього дня погода була по-весняному теплою. Завдяки уьому іменинник навіть прийняв участь у цікавих спортивних розвагах.

Слона Хораса у день народження пригостили овочево-фруктовою сумішшю на банановому листі
Слона Хораса у день народження пригостили овочево-фруктовою сумішшю на банановому листі

В Київському зоопарку ще в 2017 році запланували облаштувати спеціальну Долину слонів. Під неї виділили 6 гектарів землі. Саме на них хочуть створити умови, максимально наближені до природних. Після цієї роботи планують також створити слонову групу. Однак всю цю роботу хочуть провести вже після української перемоги.

Ми любимо тебе, наш юний Хорасе! — написали співробітники Київського зоопарку

Зоопарк у Києві став домівкою для звірят із різних куточків України. Навесні 2022 року саме сюди перевезли фреток із Київської області. Їх оселили в новенькому вольєрі фруктового саду в Київському зоопарку. Заселенню фреток у великий природний вольєр передувала довготривала реабілітація.

Вольєр, в якому зараз мешкають фретки, займає площу понад 30 кв. м. Для кмітливих пухнастих тваринок облаштували різноманітні пеньочкі, лазалки, корзинки і затишний будиночок.

А ще до Київського зоопарку перевезли пару котячих лемурів, врятованих з Херсону. Раніше вони мешкали в місцевому зоокуточку, а коли той був зруйнований — потрапили до Київського зоопарку.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.