Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

На початку 90-их світ сколихнула історія дівчинки-мауглі, яка народилася у Малій Благовіщенці на Херсонщині. Оскільки батьки були алкоголіками й мали цілу купу дітей, вони не звертали уваги на нащадків.

Як виглядає дівчинка-мауглі, якій нині 40 років

Якось Оксанка гралася з собакою Найдою. На дворі було зимно, але ніхто з дорослих не помітив зникнення дитини. Так маля й залишилося серед псів у будці. Невдовзі 3-річна дитина навчилася гарчати, бігати з висолопленим язиком на карачках, шкіритися та їсти прямо з землі.

Удома ліжок для всіх дітей не вистачало, то ніхто й не заперечував, що дитина переселилася до чотирилапих. Вона гавкала, як собака, і розуміла, що їй відповідають песики. Коли правда про дівчинку-мауглі спливла, за нею прийшли соцпрацівники з міліцією.

Як виглядає дівчинка-мауглі, якій нині 40 років

Собаки не збиралися віддавати свою подружку. Довелося підманити їх смаколиками. Оксану відвезли у дитбудинок на Одещині. Оскільки 6-річна дитина більше нагадувала собаку, аніж людину, вихователі побоювалися, що не зможуть її перевчити.

Та згодом таки вдалося навчити вихованку розмовляти, не показувати язик, їсти ложкою та виделкою. Оксана навіть почала ходити на двох ногах. Але час від часу собаче виховання давалося взнаки, і вона знову ставала на карачки й починала гарчати.

Як виглядає дівчинка-мауглі, якій нині 40 років

Нині Оксані Малій вже 40 років. Вона мешкає при клініці в Одесі й доглядає за коровами та конями. У 2012 році дівчину розшукав Федір із Казані. Він побачив документальний фільм про дівчинку-мауглі й вирішив зробити їй пропозицію. Спочатку писав листи, потім приїхав у гості. Та до весілля справа так і не дійшла. Українка відмовила росіянину.

Нові статті

Схожі статті

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.

Оля Полякова поділилася секретним рецептом для здорового харчування: неперевершені котлети з грибів

Нещодавно Оля Полякова поділилася з публікою своїм секретним рецептом грибних котлет, які не лише неймовірно смачні, але й корисні. Рецепт простий і не потребує багато часу.