Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

На початку 90-их світ сколихнула історія дівчинки-мауглі, яка народилася у Малій Благовіщенці на Херсонщині. Оскільки батьки були алкоголіками й мали цілу купу дітей, вони не звертали уваги на нащадків.

Як виглядає дівчинка-мауглі, якій нині 40 років

Якось Оксанка гралася з собакою Найдою. На дворі було зимно, але ніхто з дорослих не помітив зникнення дитини. Так маля й залишилося серед псів у будці. Невдовзі 3-річна дитина навчилася гарчати, бігати з висолопленим язиком на карачках, шкіритися та їсти прямо з землі.

Удома ліжок для всіх дітей не вистачало, то ніхто й не заперечував, що дитина переселилася до чотирилапих. Вона гавкала, як собака, і розуміла, що їй відповідають песики. Коли правда про дівчинку-мауглі спливла, за нею прийшли соцпрацівники з міліцією.

Як виглядає дівчинка-мауглі, якій нині 40 років

Собаки не збиралися віддавати свою подружку. Довелося підманити їх смаколиками. Оксану відвезли у дитбудинок на Одещині. Оскільки 6-річна дитина більше нагадувала собаку, аніж людину, вихователі побоювалися, що не зможуть її перевчити.

Та згодом таки вдалося навчити вихованку розмовляти, не показувати язик, їсти ложкою та виделкою. Оксана навіть почала ходити на двох ногах. Але час від часу собаче виховання давалося взнаки, і вона знову ставала на карачки й починала гарчати.

Як виглядає дівчинка-мауглі, якій нині 40 років

Нині Оксані Малій вже 40 років. Вона мешкає при клініці в Одесі й доглядає за коровами та конями. У 2012 році дівчину розшукав Федір із Казані. Він побачив документальний фільм про дівчинку-мауглі й вирішив зробити їй пропозицію. Спочатку писав листи, потім приїхав у гості. Та до весілля справа так і не дійшла. Українка відмовила росіянину.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп Таро від Анжели Перл для Овнів, Стрільців та Левів: чого чекати знакам Зодіаку в найближчі 2 тижні

Популярна астрологиня Анжела Перл склала Таро прогноз для Овнів, Стрільців і Левів на найближчі два тижні. Що принесе кожному з цих знаків енергія Повного місяця? "Один Факт" розповість.

Як часто поливати полуницю в період цвітіння та після збору врожаю, щоб ягоди завжди росли соковитими

Щоб полуниця на грядці виросла соковитою, правильно поливайте її під час цвітіння. Скільки саме разів на тиждень потрібно зволожувати грядочки з полуницею — "Один Факт" розповість далі.

Схожі, як дві краплі води: як виглядає 26-річна донька Кузьми Скрябіна, яка пішла в медицину, а не на сцену

Марія-Барбара Кузьменко — ϵдина донька музиканта Андрія Кузьменка. Дівчина із незвичним імʼям обрала для себе не зіркову професію. Чим вона займаϵться і як зараз виглядаϵ — читайте далі.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у червні

Червень 2024 року — чудовий час для пересадки кімнатних рослин та квітів, що ростуть на домашньому підвіконні. Які дати найкраще для цього підходять — розповість Місячний календар.