Талісман на гроші: навіщо носять каштан у сумці? Прикмети, які збагатили вже не одну людину. Наступні – ви

Побачивши у знайомої в сумці звичайнісінький каштан, не дивуйтеся. Краще візьміть приклад із розважливої подруги й наслідуйте приклад. Навіщо це робиться? Для приманювання грошей.

У прикмети можна вірити чи ні, але життя доводить, що вони частенько спрацьовують. Отже, всі, хто хоче мати завжди повний гаманець, має знайти каштан під деревом і покласти його до сумочки.

Нехай плід завжди буде з вами. Самі не зчуєтеся, як фінансові потоки прилинуть із шаленою швидкістю. І більше ніколи не доведеться позичати гроші за 3 дні до зарплати. Як же діє цей дивний талісман?

Навіщо носити каштан у сумці

Здавна наші пращури помітили, що якщо покласти плід каштана до полотняного чи шкіряного мішечка, в якому людина зберігала всілякі дрібнички, то фортуна посміхається людині, й з сумочки на поясі не вибуватимуть купюри та дріб’язок.

Нині українці носять сумочки не лише на поясі, але й у руках чи за плечима. Але старовинна народна прикмета залишилася незмінною – для фінансового добробуту слід мати при собі хоча б один каштанчик.

Навіщо носити каштан у сумці

Окрім каштана ласі до матеріальних благ люди знають, що не можна ставити саквояж чи рюкзак на підлогу, а барсетку чи ридикюль – на стіл. Подібні дії призведуть до злиднів і стануть на заваді примноженню статків.

Також не можна користуватися дірявими, облізлими сумками, з поламаною змійкою чи застібкою. Сумочка має бути новенька, гарненька, а в середині десь неподалік гаманця завжди тримайте каштан, а краще кілька. І грошики самі полинуть до вас.

Цей талісман здавна вважається символом достатку та багатства. Можете ще додати туди ж гілочку м’яти. Це потрібно для великих купюр. Також володіють здатністю притягати грошики й дубові, чайові чи лаврові листочки, а ще корінці півонії та вересу. Шкуринка апельсина чи мандарина теж притягує гроші, тож покладіть шматочок у потаємну кишеню і нікому не показуйте.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.