Поставте сюди грошове дерево і багатство потече рікою: як правильно використати сильну енергетику рослини

Товстянку зазвичай називають грошовим деревом. Але щоб рослина притягнула до оселі фінансові потічки, треба знати, в якому місці квартири потрібно поставити рослину.

Грошовим деревом товстянку назвали через кругленькі пухкенькі листочки, що начебто нагадують монетки. Щоб рослина й справді виправдала свою назву й поліпшила матеріальний добробут родини, її не можна дарувати. Обов’язково купіть кущик у магазині.

Заразом придбайте і невеликий горщик. Перед висадкою кімнатної рослини, покладіть на дно вазона кілька дрібних монет. У міру росту грошове дерево потребуватиме пересадки в більші місткості. Обов’язково у такому разі додавайте ще монеток на дно.

Як заманити фінанси в дім за допомогою грошового дерева

Ззовні товстянку теж прикрасьте, як годиться. Почепіть стрічки червоного кольору, невеликі конвертики, продірявлені монети як медальки.

Щоб грошове дерево почало притягати гроші до житла, горщик слід виставляти з південного або східного боку квартири. Поряд на підвіконні не повинно бути зайвих речей, які захаращують його і стоять на заваді циркуляції грошової енергії.

Як заманити фінанси в дім за допомогою грошового дерева

А от допоможуть фінансам стабілізуватися кілька купюр, покладених під вазон із товстянкою. На вікні біля вазона можна розташувати символ багатства – скарбничку. Постійно протирайте листочки грошового дерева від пилу та обов’язково ласкаво розмовляйте з зеленою рослиною.

Якщо є можливість, неподалік поставте акваріум з рибками, невеликий фонтан чи хоча б почепіть картину з водограєм чи озерцем. Швидкий ріст рослини свідчить про примноження статків у родині. Якщо товстянка зацвіте, можете бути певні – ваші мольби почуто, й епоха бідності точно закінчилася.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.