Квіткові шедеври столиці: в ботанічному саду Києва селекціонери вивели нові види хризантем і лілій (ФОТО)

Селекціонери київського ботанічного саду імені Гришка вивели нові сорти хризантем, лілій та маків. "Один Факт" пропонує вам подивитись, як виглядають ці квіточки.

Співробітники національного ботанічного саду імені М. М. Гришка в Києві розповіли про те, що їм напередодні весни вдалось побачити справжнє диво. На території саду зацвіли нові різновиди хризантем, маків і лілій. Мешканці та гості столиці можуть помилуватись ними під час весняних екскурсій.

Розкішні квіти ботанічного саду в Києвї
Розкішні квіти ботанічного саду в Києвї

Шедеври інтелектуальної творчості у вигляді нових сортів квітів були створені селекціонерами ботанічного саду Василем Горобцем, Людмилою Завідовою, Ларисою Кикоть та Ганною Горай. На свої творіння селекціонери вже отримали авторські свідоцтва (патенти).
В переліку нових сортів квітів – декілька різновидів хризантем і тому числі “Сенсація”. Також в ботанічному саду імені М. М. Гришка в Києві з’явився новий вид лілій під назвою “Ріжок морозива”. А ще гості тепер зможуть побачити на території квіткового заповіднику декілька нових різновидів східного маку: “Кабаре”, “Лялечка-2”, “Чаклунка”, “Тореадор”.

Новий різновид лілій в ботанічному саду імені Гришка
Новий різновид лілій в ботанічному саду імені Гришка

З настанням весни в ботанічному саду імені М. М. Гришка додається роботи. Після довгої зими володіння потрібно приводити до ладу. І тому співробітники закликають на допомогу волонтерів.

Яскраві квіти в ботанічному саду Києва
Яскраві квіти в ботанічному саду Києва

Готуйте ваш робочий одяг, переглядайте робочий календар, колекційні рослини і куратори надіються на вас — пишуть на своїй офіційній сторінці у Facebook представники закладу.
Ботанічний сад імені М. М. Гришка у Києві працює для відвідувачів щоденно, з 11.00 до 17.00. сюди можуть прийти в гості і діти, і дорослі.

Новий сорт маків в ботанічному саду імені гришка в місті Київ
Новий сорт маків в ботанічному саду імені гришка в місті Київ

Співробітники саду наголошують на тому, що спілкування із рослинами та природою добре впливає на ментальне здоров’я. Саме тому екскурсії ботанічним садом ідеально підійдуть для захисників після поранень.

 

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.