Напрочуд складна головоломка: тільки люди з колосальним IQ за 20 секунд знайдуть кішку серед мишей

Знайти кота серед купи мишей доволі складно. До того ж якщо ці миші різні на вигляд – сірі, білі, коричневі, з рожевими животиками чи вушками. Розгадати головоломку здатна одна людина з сотні.

Якщо уважно подивитися на картинку і за 20 секунд визначити, де серед купи мишей знаходиться справжнісінький кіт, можна сміливо заявити – маєте IQ набагато вищий, аніж у решти людей.

Знайдіть кота серед мишей: загадка

Зазвичай дати відповідь на це питання здатні одиниці. А інші довго й марно вдивляються у малюнок і бачать там лише мишок різноманітного штибу, але ніяк не кота, ласого до цих сіреньких пухкеньких хвостатих створінь.

Якщо хочете потрапити у розряд геніїв, поставте секундомір і приступайте до роботи. Чим швидше знайдете котика, тим краще – будете горді за себе і свій рівень розважливості. Якщо ж у 20 секунд не вкладетеся, теж не сумуйте – повірте, більшість довколишніх людей також не здатні впоратися з карколомною головоломкою за лічені секунди.

Знайдіть кота серед мишей: відповідь

Можливо, вам просто слід трішки потренуватися, і тоді все обов’язково вийде. Отже, спробуйте знову ж таки пошукати кота, але на цей раз у купі летючих мишей. Не поспішайте робити висновок, що його там немає. Він є, але надійно прихований.

Знайдіть кота серед мишей: загадка

На розгадування виділіть собі 26 секунд. У такому разі, якщо знайдете правильну відповідь, можете бути спокійними за власне IQ. Воно у вас просто гігантське. Звісно, задачу ускладнено по максимуму.

Знайдіть кота серед мишей: відповідь

Ніхто не збирається дарувати вам легке рішення. Та навіть якщо не уклалися в норму за часом, не полишайте можливості розгадати головоломку. Не поспішайте зазирати у картинку з відповіддю. Просто уважно роздивіться кожну головоломку й таки знайдіть правильне рішення.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".