Коли день матері в Україні та інші сімейні свята 2024: дати днів доньок, синів, татусів, дідусів, бабусь

У календарі сімейних свят на 2024 рік в Україні є великий перелік важливих дат для всієї родини, починаючи з дня матері та закінчуючи днем бабусі: коли святкувати.

Сімейні свята завжди мають особливе значення для кожної людини. Вони нагадують про важливість родинних зв’язків і надихають на прояви тепла та любові до рідних. У календарі існують дати, коли ми відзначаємо день найближчих нам людей: братів, сестер, доньок та матерів.

День братів і сестер випадає на 10 квітня, може бути відзначений особливими подарунками та теплими словами для рідних братів і сестер. Це свято, хоч і не має офіційного статусу в Україні, проте, це чудова нагода виявити любов та підтримку своїм рідним.

День доньки, що припадає на 25 квітня, може бути чудовим приводом для батьків висловити свою ніжність та підтримку своїй доньці. Це свято, хоч і також не так поширене в Україні, але все ж варто вшанувати, показавши, що донька завжди буде особливою і коханою.

День матері відзначається 12 травня, є одним з найулюбленіших свят серед українців. Він є відмінною нагодою висловити вдячність своїм матерям за їхню безмежну любов та турботу. Це свято має свою трагічну, але водночас рухливу історію, яка зробила його значущим для кожної родини.

15 травня відзначається день сім’ї, який став офіційним святом українського календаря у 2023 році. Це особливе свято з’явилося з метою привернути увагу до проблем, що часто виникають у модернізованих родинах. Він став приводом для взаємних привітань, передачі теплих слів і спільного проведення часу.

У які дні відзначаються сімейні свята: коли день Матері у 2024 році
У які дні відзначаються сімейні свята: коли день Матері у 2024 році

День батька припадає на 16 червня. Уявлення про батьківство завжди пов’язане з образом супергероя для дочки та прикладом для сина. Саме тому святкування цього дня набуло великого значення в сучасному світі, коли батьки, захищаючи родину, можуть мати обмежений час для виховання дітей.

День бабусь і дідусів відзначається 28 жовтня. Це спільне свято, адже окремого дня для бабусь та дідусів немає. Це час, коли всі родичі можуть зібратися за одним столом, надати увагу літнім членам сім’ї та здійснити щасливі подарунки.

22 листопада відзначається день синів. Це свято, популярне у багатьох країнах світу, в Україні вважається молодим.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.