Пухнасті екстрасенси: 3 речі, які домашня кішка може перебачити заздалегідь і попередити господарів

Домашні кішки іноді вражають господарів своїми здібностями та котячою інтуїцією. Вважається, що ці тваринки можуть передбачати майбутні події. Які саме — читайте в матеріалі від "Одного Факту".

Домашня кішка — пухнастий улюбленець, який не тільки дарує радість своїм господарям та оточуючим людям. Вона має дуже гарну інтуїцію та в деяких випадках — екстрасенсорні здібності. Домашні кішки цілком можуть бути пророками і передбачають деякі події. Які саме — читайте про це нижче.

Погода

Погода — перша із речей, яку може передбачити кішка. Ці домашні тварини дуже чутливі до атмосферного тиску, погодних змін. Кішка добре відчуває зміни вологості повітря та електричну напругу в оточуючому просторі.

 

Домашня кішка може передбачати погоду і землетрус
Домашня кішка може передбачати погоду і землетрус

Поведінка домашньої кішки може підказати, коли саме піде дощ, буде гроза, сніг або ж землетрус.
Якщо домашня кішка починає нервувати та ховається за меблями, то це значить – скоро буде гроза або станеться землетрус. А ось інша прикмета пов’язана із тим, що кішка починає чухати за вухом або вилизує свою шерсть. Це значить, що скоро піде сніг чи припустить сильний дощ, злива.

Візит гостей

Кішки можуть пророкувати візит гостей до будинку. Домашні пухнастими добре відчувають енергетику людини та її наміри. Також тваринка може визначити, хто із відвідувачів прийшов із добром, а хто, навпаки — несе із собою зло.

Прихід гостей кішки відчувають заздалегідь. Незадовго до цього тваринка сідає біля дверей або вікна та починає чекати на них.

Хвороба господарів

Кішки можуть передбачати хворобу совїх господарів
Кішки можуть передбачати хворобу совїх господарів

Домашні кішки можуть наврочити своїм господарям хворобу і майбутні проблеми. Кішки раніше за людей відчувають зміни у стані здоров’я своїх власників або інших тварин.
Кішка зазвичай притискається до хворобливого місця. Вони муркочуть та облизують його, тим самим намагаючись прискорити загоєння поранень і полегшити біль.

А ще домашня кішка може попередити господарів про близьку смерть. Незадовго до відходу людини або тварини у засвіти кішка лягає поряд із вмираючим і пильно на нього дивиться.
Щоб дізнатись більше про власну кішку — просто спостерігайте за нею, хх поведінкою та жестами. Вас може здивувати, наскільки багато цікавого вам може розповісти ваш домашній улюбленець.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.