87-річна львів’янка святкує день народження 105-го онука: чи знає бабуся імена всіх своїх нащадків

Народження 7-ї дитини хоч і сенсація, але невелика. Та коли породілля зізналася, що для її матері це 105-й онук, медики й справді були приголомшеними. Як подібне могло трапитися?

Мешканка Львова у свої 46 років стала мамою усьоме. Народилася багатодітна мама на Рівненщині. Згодом переїхали на нове місце помешкання. Сама жінка теж із багатодітної родини.

Вона була десятою дитиною в сім’ї. Після цього її мама ще тричі відвідувала пологовий будинок. Отже, жінка, яка нещодавно стала бабусею, має 13 дітей. А щойно народжений онук став для неї 105-м за ліком.

У львів’янки народився 105-й онук

Уявити собі, що всі діти 87-річної жінки з сім’ями та нащадками одночасно завітають у гості, неможливо. Це така юрба збереться, що й нагодувати не вийде. Шкода, що не розповіли, скільки ця багатовнукова бабуся має правнуків. Напевно, запам’ятати стільки імен літній жінці не під силу.

Її десята донька днями щасливо народила сьому дитину. Маля здоровеньке. З’явилося на світ, як і годиться, на 40-му тижні. Заважило 3460 г і має 55 см зросту. Досвідчена матуся народила немовля природним шляхом у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі.

У львів’янки народився 105-й онук

Умовами в медичному закладі породілля залишилася вдоволена. Особливо відзначила смачне та різноманітне харчування. Звісно, з такою оравою дітей жінці вдома, може, й не вистачити зайвого шматочка вдома.

Ювілейного онука Павлика приїхали забирати з пологового тато та решта шестеро дітей. До цього в родині був паритет – 3 дівчинки й 3 хлопчики. З появою ще одного хлоп’ятка чоловіка частина отримала перевагу над жіночою. Коли бабуся познайомиться зі 105-м онуком, щаслива сім’я не сповістила.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.