Один факт про ім’я Амалія: значення імені, характер, доля, сумісність та відомі Амалії серед знаменитостей

Слово Амалія є в багатьох мовах, тож значення імені залежатиме від перекладу. Воно може означати "працьовита", "гідна суперниця", "прагнення", "надія". Розберімося з характером.

Дитинство

Амалія з дитинства дуже рухлива. Її енергію слід спрямувати в заняття спортом. Саме там дитина знайде своє місце. Дружитиме вона швидше з хлопчиками, аніж із дівчатками. Та з усіма однолітками знаходитиме спільну мову.

Значення імені Амалія

Маючи багато знайомих і легко знаходячи спільні теми для розмови, Амалія не терпить брехні та нещирості. Сама теж ніколи не бреше. При цьому завжди виглядає ідеально, тож має купу шанувальників.

Доля

Колеги по роботі завжди можуть покластися на Амалію. Вона не зрадить і не підставить. Бажання допомагати ближнім впливає на вибір професії. Дівчина може стати медсестрою чи чудовою лікаркою. Активність супроводжуватиме Амалію все життя. Воно буде сповнене яскравими подіями та насичене всілякими пригодами.

Значення імені Амалія

Заміж Амалія виходить, тільки переконавшись, що обранець стане надійним партнером по життю. Шлюб за розрахунком не для неї. Чоловік має відповідати високим вимогам і припасти до душі. Натомість дівчина стане вірною дружиною і чудовою матір’ю.

Сумісність

Щасливий шлюб в Амалії може скластися з Тимуром, Максимом, Сергієм, Віктором чи Петром.

З союзу з Федором, Артемієм, Микитою, В’ячеславом, Юлієм навряд чи вийде щось хороше.

Відомі Амалії

Саме натурниця на ім’я Амалія Клоберг спромоглася заполонити серце Тараса Шевченка, який писав портрет 15-річної дівчини.

Першу жінку-авіаторку, яка зуміла перелетіти через Атлантичний океан, теж звали Амалія, а прізвище в неї Ерхарт.

Принцеса Амалія Саксонська, яка у XIX столітті стала письменницею та композиторкою, мешкала в Німеччині.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".