З макіяжем і в ультрамодній флісці Columbia кольору морської хвилі: як зараз виглядає 94-річна Ліна Костенко

Ліна Костенко представництва не потребує. Вона відома поетеса. А ще пані Ліна — прекрасна жінка, яка в свої 94 роки залишається усміхненою і гарною. Як вона зараз виглядає — розповість "Один Факт".

Ліна Василівна Костенко — українська поетеса, авторка багатьох віршів і просто чарівна жінка. Навіть в 94 роки пані Ліна слідкує за власною зовнішністю, робить макіяж і обирає брендові речі для власного гардеробу. Як зараз виглядає Ліна Костенко – дивіться прямо зараз в матеріалі від “Одного Факту”.

Ліна Костенко 19 березня відзначила 94 роки із дня свого народження. В 1936 році ця прекрасна жінка переїхала до Києва та живе в українській столиці донині. Попри поважний вік ця жінка-поетеса намагається виглядати гарно та слідкує за модними тенденціями. В перший весняний місяць пані Ліна не сиділа склавши руки, а відвідувала творчі та публічні заходи, присвячені її дню народження.

На одній з нових світлин поетеса постає в затишному та лаконічному образі. Гарний макіяж, помада, що підкреслює губи, шарфик блакитного кольору на шиї та ультрамодна фліска бренду Columbia, виповнена в кольорі морської хвилі — саме так виглядала Ліна Василівна на одній із творчих зустрічей.

Попри свій вік письменниця та поетеса слідкує за власною зовнішністю та ніколи не з’являється в суспільстві без макіяжу. В коментарях під світлиною користувачі зазначали, що Ліна Василівна — справжня красуня. Гарна жінка та творець віршів із доброю душею просто не може виглядати інакше.

Єдина світлина з Зіркою яку б я хотіла мати — написала в коментарях одна із користувачок соцмережі Instagram.

Ліна Костенко в 60-ті роки минулого століття була однією з перших молодих поетес, які виступили проти примітивізації людини та спрощення особистості. В ті часи свобода творчої думки сильно обмежувалась державою. І дому довгий час вірші Ліни Іванівни Костенко практично не потрапляли до друку. Однак поетеса продовжувала натхненно і багато працювати. В роки застою Ліна Василівна написала свій відомий роман у віршах “Маруся Чурай”.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.