Дитинство
Бажання пізнавати світ у всіх його проявах маленький Микита продемонструє дуже рано на втіху батькам. З незнайомцями хлопчик йтиме на контакт неохоче. Спочатку ретельно придивлятиметься до людини, потім вирішить, чи заслуговує вона на його увагу.
Тиснути на Микиту – марна справа. Подібна дія викличе зворотну реакцію. Якщо дорослі хочуть чогось добитися від хлопчика, краще пояснити, навіщо це потрібно. У такому разі досягнути компромісу буде набагато легше.
Доля
Микита виросте дуже активною та життєлюбною людиною. Галасливі компанії для нього є найкращим відпочинком. Він полюбляє подорожувати. Навіть якщо на даний час бракує грошей, викрутиться, аби тільки відбути на вивчення нових місць.
У робочому колективі Микиті краще давати індивідуальні завдання. У команді чоловіку не вдасться проявити всі свої здібності якнайкраще. А вказівки робітник сприйматиме лише від начальника, якого визнає авторитетним.
Характер у Микити мінливий. Він із легкістю змінює місця проживання, не тримаючись за старі звичні речі. Тож дружина має постійно пристосовуватися до уподобань чоловіка й часто змінювати власний імідж, аби не набриднути.
Сумісність
Щасливу сім’ю Микиті вдасться створити з Галиною, Дариною, Олесею, Тетяною, Зінаїдою.
Треба сто разів подумати перед тим, як стати на весільний рушник із Варварою, Вітою, Тамарою, Марією, Кларою.
Відомі Микити
Значення імені Микита можемо побачити на видатних українських героях – як справжніх, так і казкових. Сотником УПА був Микита Скуба на псевдо Лайдака. Чернець Києво-Печерської лаври Микита Затворник згодом став єпископом Новгородським.
Микита Добринін, головний герой “Холостяка 9”, насправді має інше ім’я – Влад Вакулович. Натомість узяв собі подібний псевдонім на честь відомого богатиря.
Серед вигаданих персонажів найвідомішими є Микита Кожум’яка – богатир-змієборець, та Лис Микита з відомої казки Івана Франка, який вражав розважливістю та хитрістю.