10 красномовних фото котів, які давно дали зрозуміти власникам, хто в домі хазяїн: пухнастики рулять

Мережа сповнена світлин із гарними гламурними котиками. Та іноді трапляються й трішки інші фото – ті, на яких пухнастики беруться порядкувати в оселі. Погляньмо разом, що з цього вийшло.

Цей чорнявець вирішив, що настав час пересадити драцену. От і закортіло допомогти улюбленій господині. Та щось пішло не так. Котик надто швидко втомився і не довів розпочату справу до кінця.

Коти наводять безлад в оселі

Допоки господаря відірвав від трапези телефонний дзвінок, його пухнастий улюбленець вирішив посторожувати недоїдену піцу. А що як набіжать миші та влаштують бенкет?! Непорядок.

Коти наводять безлад в оселі

Дізнавшись, що у пересувному цирку дають відстрочку від мобілізації, Вася і Бася тут же вирішили стати артистами. Але щоб їх взяли у циркачі, вирішили трішки потренуватися на дверях.

Коти наводять безлад в оселі

Хотіли тишком-нишком поласувати тортиком? Нічого не вийде! Проігнорувати Бегемота не вдасться! Я першим прийшов на день народження і зацінив якість тортика – так собі.

Коти наводять безлад в оселі

І навіщо мене назвали Попелюшкою? Тепер усі пішли на бал, а я змушена перебирати крупу. Коли вже та Фея прийде і виконає моє заповітне бажання?!

Коти наводять безлад в оселі

На поганий апетит не скаржуся, тож можу забитися – цю відбивну я намну за 3 хвилини. Час пішов…

Коти наводять безлад в оселі

І що б ти без мене робила, Марічка?! Подивись, як вправно я посортував білизну! Рушники до рушників, трусики до трусиків. От тільки не можу визначитися з призначенням цієї пелюшки.

Коти наводять безлад в оселі

Вимагаю змінити моє ім’я з Рудика на Андре Тана. Подивіться, як вправно я заміксував цей непотріб і змайстрував із нічого справжнє котяче вбрання. Хіба ж я не молодець?!

Коти наводять безлад в оселі

Ти, Марушко, мала рацію. Це не червона риба, а щось дуже солодке й несмачне. Такій їжі немає місця на столі. Принесіть щось більш їстівне.

Коти наводять безлад в оселі

Знову Барбос до своєї Маньки побіг, а мені доводиться виконувати його функції – стерегти хазяйське обійстя. Господарю, можеш бути спокійним – жодна мишка не прошмигне.

Коти наводять безлад в оселі

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.