Де в Україні можна зустріти знаменитостей: Віктор Павлік – завсідник усіх парків, а Тіна Кароль – переходів

Щоб побачити живу зірку, українці зазвичай купують білет на концерт. Та побачити Віктора Павліка чи Тіну Кароль можна й посеред Києва. Головне – уважно роззиратися по боках.

Тіна Кароль

Знаменитість час від часу спускається у підземний перехід і шалено радіє, коли побачить щось цікавеньке. Днями співачка спустилася у перехід на станції метро Кловська. Тіні так сподобалися плитки в переході між двома станціями, що співачка не змогла пройти мимо.

Віктор Павлік та Тіна Кароль показали улюблені місця в Києві

Тіна наробила купу світлин біля аутентичної мозаїки з українськими візерунками. Знаменитість просто не могла пройти мимо подібної високохудожньої роботи майстрів. Зірка виклала фото у Фейсбук і похвалилася:

“Єдиний такий у світі. Дуже атмосферний”.

Сама Тіна цього дня не вбралася у вишиванку, а обрала лук із синіми джинсами, білою футболкою та бежевою курткою. Але пройти мимо мозаїки-вишиванки спокійно не змогла.

Віктор Павлік

Молода дружина музиканта Катя Репяхова, можливо б і не дізналася, що благовірний вештається київськими парками. Та й не заради свіжого повітря, а щоб послухати, як молоденькі дівчата співають його хіти.

Віктор Павлік та Тіна Кароль показали улюблені місця в Києві

Саме так розцінила прихильниця блогерки спілкування відомого Шикидима з вуличними музиками. Звісно, Катя у подібне не повірила та стала підколювати чоловіка, що заводить собі такі дивні знайомства.

Можливо, колись і сама Катя опинилася з числа шанувальниць артиста у категорії чергової дружини. Репяхова вірить у свою особливість і відкидає думку, що Віктор познайомиться на свіжому повітрі з іншою фанаткою. Її попередниця теж була занадто самовпевненою, а Павлік змінив її на більш молодшу.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.