Що 15 травня треба зробити із лопухом, щоб привернути в дім достаток і злагоду: народні прикмети

Якщо ви хочете, щоб у вашому будинку з'явився достаток та благополуччя, просто візьміть лопух: що необхідно зробити та що не можна робити 15 травня?

Наші стародавні предки, відчуваючи наближення літнього тепла, відзначали 15 травня як період, коли заморозки вже відступають і можна впевнено приступати до посадки рослин. Цей день був визначальним для початку сезону садіння огірків та сівби льону. Вони уважно обирали сухі й ясні дні для посівів, звідки і випливала народна мудрість: якщо погода не сприяє, краще відкласти роботу, щоб уникнути проблем із бур’янами у подальшому.

Традиційний обряд на 15 травня полягав у простій перевірці придатності ґрунту для сівби. На ніч виносили мокру ганчірку на вулицю, а ранком перевіряли, чи замерзла вона. Якщо так, це означало, що ще рано садити огірки.

Експерти розповіли, що потрібно зробити із лопухом 15 травня, щоб був достаток
Експерти розповіли, що потрібно зробити із лопухом 15 травня, щоб був достаток

Віривши в силу таємничих ритуалів, народ обробляв землю не лише для забезпечення врожаю, а й для залучення благополуччя та багатства до своєї родини. Вірування супроводжувались спеціальним обрядом, під час якого збирали насіння з засохлого лопуха та кидали його за спиною через ліве плече, промовляючи заклинання:

“Багатство і достаток мені і моїй родині, як насіння матінці-землі”.

Вірили, що ці дії приносять щедрість і добробут у їхні домівки.

Що не можна робити 15 травня

У цей день настільки важливо уникати конфліктів, що навіть найбанальніші розбіжності можуть призвести до серйозних розбратів і псування відносин на тривалий час. Примирення та згода мають стати гаслами, що керують кожною міжособистісною взаємодією цього дня.

Продавцям слід утримуватися від проявів гніву та несправедливої критики стосовно платіжних зобов’язань їхніх покупців. Замість цього, краще використовувати стратегію пропонування знижок, спеціальних пропозицій, що сприятимуть збільшенню обсягу продажів та позитивному відношенню з боку покупців.

Експерти розповіли, що потрібно зробити із лопухом 15 травня, щоб був достаток
Експерти розповіли, що потрібно зробити із лопухом 15 травня, щоб був достаток

Прикмети

Неминучим є і врахування народних прикмет, пов’язаних з 15 травня. Якщо небо ясне та сонячне, це передбачає врожайний сезон для огірків. У той же час, прохолодний день може слугувати попередженням про прийдешнє прохолодне літо.

З’явлення ранніх ластівок може бути ознакою щасливого та успішного року, проте вони також можуть бути і супутниками холодної погоди, що варто враховувати при роботі в сільському господарстві чи інших галузях, що залежать від природних факторів.

Нові статті

Схожі статті

Колишні партнери Ірини Білик: не за всіх виходила заміж, а тільки за найкрасивіших серед них (ФОТО)

Ірині Білик нині 54 роки. Певно, вона дуже швидко закохується в чоловіків, оскільки залицяльників у зірки було безліч. Перерахуємо тих, хто на довгий час затримався поряд зі співачкою.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.