Жінка з клунками поверталася в Україну: митники розповіли про неймовірний випадок, який трапився на кордоні

: Історіям з української митниці немає кінця. Співробітники цього державного органу під час перевірок вʼїжджаючих та виїжджаючих громадян іноді бачать неймовірні випадки.

Історії з української митниці можна розповідати нескінченно. Під час перевірок громадян на кордоні співробітники служби іноді зіштовхуються із неймовірними випадками. Ось, наприклад – як наступний.

Одна з громадянок України поверталась із закордону з купою клунків. Начебто звичайнісінька ситуація, адже жінка не була б жінкою — якщо б не привезла собі із заморських країн купу презентів, новеньких речей для гардеробу та інших речей.

Картини в техніці ошибана
Картини в техніці ошибана

Та під час перевірки зʼясувалось, що в клунках – зовсім не брендовий одяг та косметика. Там були… книжки, на сторінках яких заховались… висушені квіти. Жіночка розповіла, що вона — художниця. Але замість олійних фарб і акварелі вона створює свої полотна із рослин. Кожна подорож на кордон для неї — це можливість відшукати посеред іншої країни екземпляри рослин для своїх майбутніх шедеврів.

Тетяна (саме так звали громадянку) – повідомила митникам, що займається створенням картин у техніці ошибана. Тобто, свої картини вона створює з пресованих квіток. Її творіння виходять неймовірно гарними і відрізнити їх від акварельних полотнищ майже неможливо.

Картини зі справжніх рослин
Картини зі справжніх рослин

В домашніх коробках майстрині зберігаються понад 2500 різновидів пелюсток та квітів. І ці запаси жінка постійно поповнює. Тетяна збирає матеріал для картин і в українських полях, і за кордоном. Звісно, їй доводиться бути обережною, щоб не зірвати рідкі рослини, які знаходяться на межі зникнення.

Мистецькі твори в техніці ошибана
Мистецькі твори в техніці ошибана

Митники на кордоні, звісно — були здивовані таким трофеєм. Рослини в книгах ретельно перевірили — чи не належать вони до рідкісних видів. Врешті решт жінці дозволили перетнути кордон і вʼїхати в Україну разом зі своїми пакунками.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.