Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.

Майже кожен має джинси у своєму гардеробі, і майже на кожній парі є та невелика кишеня. Чому вони там є і для чого саме? Винахідники джинсів додали цю дрібничку з усвідомленням її практичної цінності: маленька кишеня була задумана для зберігання годинника на ланцюжку.

Розуміння необхідності цієї кишені виникло з реальних потреб. У ті часи годинник зазвичай носили під піджаком або в середній кишені штанів. Однак джинси, які були спроектовані для роботящих людей і призначені для щоденного вжитку, не мали таких внутрішніх кишень.

Експерти розповіли, навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах
Експерти розповіли, навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах

Тому власникам кишенькових годинників потрібно було місце, де їх можна було зручно зберігати, і саме для цього була введена маленька кишеня на джинсах.

Цей елемент став не тільки практичним, але й символічним для джинсів як таких, що відповідають народним потребам та специфіці місцевого життя. У сучасному світі маленька кишеня для годинника на джинсах є вже лише відмінною особливістю, оскільки її практичне використання минуло. Тим не менш, ця дрібниця залишилася як символічний елемент в дизайні ранніх моделей Levi’s, який майже не змінювався з моменту виникнення.

Експерти розповіли, навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах
Експерти розповіли, навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах

Різні бренди вирішили це питання по-своєму: одні додали маленьку кишеню спереду поруч з великою, інші включили кишеню для годинника всередину звичайного розміру. Це зберегло естетичний ретро-вигляд, одночасно дозволяючи модернізувати функціональність.

Заклепки, розташовані в кожному кутку кишені для годинника, були винайдені Леві Страусом і Девідом Девісом більше століття тому. Вони призначалися для підсилення точок напруги, щоб уникнути їх розриву, що відображає практичний підхід до дизайну, що переживає час.

Протягом історії існування маленька кишеня для годинника на джинсах зазнавала різноманітних трансформацій. Завдяки тому, що джинси були початково спрямовані на роботу, у цю кишеню часто складали цвяхи. Легенда ж ковбоїв внесла свій внесок, стверджуючи, що ці кишені були задумані для запальничок, і їх розмір збігався з цим стандартом.

Нові статті

Схожі статті

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

Які автомобілі обирають українські артисти для користування: Чому надають перевагу, комфорту, розміру, ціні чи розкоші? На яких авто їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій горбунов та інші?

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.

Желе з порічки від української Роксолани: Ольга Сумська поділилась рецептом солодкого десерту на зиму

Ольга Сумська неодноразово доводила свій талант не тільки на театральній сцені, але й на домашній кухні. Наприклад, днями акторка поділилася рецептом желе зі свіжих порічок. Спробуйте, це - смачно!