Щоб не припадали пилом, виставте на аукціон: старовинна лялька може принести вам більше 40 тисяч гривень

Якщо ви знайшли це у вашої бабусі вдома - обов'язково виставіть на аукціон або ж поставте власну суму: за який антикваріат ви можете отримати величезні кошти?

Відомо, що старі іграшки, зокрема ляльки, які випадково збереглися в бабусиних шафах чи на горищах, можуть мати значну вартість на сучасному ринку колекціонерів. Рідкісні екземпляри таких іграшок оцінюються в десятки тисяч гривень. Колекціонери часто готові платити великі суми за рідкісні іграшки, оскільки вони мають не лише фінансову, але й історичну цінність.

Недавній випадок з Одеси підтверджує ці дані. На одному з аукціонів з’явився лот від місцевого продавця, який виставив на продаж рідкісну ляльку, виготовлену на початку існування фабрики “Перемога” у Києві.

Експерти розповіли, які старовині іграшки цінуються колекціонерами. Фото з violity.com
Експерти розповіли, які старовині іграшки цінуються колекціонерами. Фото з violity.com

Фотографії, що супроводжували лот, свідчили про добрий стан збереженості ляльки, хоча були видимі певні дефекти, зокрема облізла емаль на обличчі. Однак, відсутність реставраційних втручань виявилася важливою особливістю, яка підсилює історичну цінність іграшки та робить її ще привабливішою для колекціонерів.

Збереженість таких іграшок є ключовим фактором, що визначає їхню вартість. Ляльки, які не були відновлені або реставровані, зберігають свою оригінальну автентичність, що значно підвищує їхню цінність в очах колекціонерів. Важливою є також історія іграшки, адже кожна така лялька може розповісти свою унікальну історію, яка доповнює її привабливість.

Експерти розповіли, які старовині іграшки цінуються колекціонерами
Експерти розповіли, які старовині іграшки цінуються колекціонерами

Продавець оцінив ляльку в 40 тисяч гривень і прийняв рішення не ризикувати, виставляючи її на аукціон, а пропонувати за фіксованою ціною. Цей випадок демонструє, що збережені старі іграшки можуть не лише служити пам’яткою минулого, але й стати джерелом значного доходу для їх власників у сучасному колекціонерському ринку.

На аукціонах часто можна зустріти не тільки цінні предмети мистецтва, але й інші цікаві знахідки. Наприклад, стара машина, покрита ржавчиною, може залучити увагу антикварів і принести до 30 тисяч гривень. Це свідчить про те, що зацікавленість колекціонерів поширюється на різноманітні предмети з минулого, які можуть мати значну цінність.

Експерти розповіли, які старовині іграшки цінуються колекціонерами
Експерти розповіли, які старовині іграшки цінуються колекціонерами

Також на аукціонах часто виставляються різдвяні прикраси. Деякі з них, зокрема звичайні прикраси на прищіпці, можуть бути оцінені в 40 тисяч гривень. Колекціонери, які займаються пошуком “скарбів” у старих шафах, добре знають, як вигідно перепродати ці знахідки за ще вищі ціни.

Нові статті

Схожі статті

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

Які автомобілі обирають українські артисти для користування: Чому надають перевагу, комфорту, розміру, ціні чи розкоші? На яких авто їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій горбунов та інші?

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.

Желе з порічки від української Роксолани: Ольга Сумська поділилась рецептом солодкого десерту на зиму

Ольга Сумська неодноразово доводила свій талант не тільки на театральній сцені, але й на домашній кухні. Наприклад, днями акторка поділилася рецептом желе зі свіжих порічок. Спробуйте, це - смачно!