Що віщує “божа корівка”, яка залетіла в квартиру і скільки точок має бути “на удачу”: народні прикмети

Божа корівка — жучок, із яким повʼязано багато прикмет. Дізнайтеся, що на своїх крильцях несе в оселю божа корівка, і скільки в неї повинно бути цяток, щоб привернути удачу.

Сонечко або божа корівка – маленький жучок з червоними або жовтими крильцями, на яких помітні чорні цятки. Про зустріч з маленькою комашкою існує декілька цікавих прикмет.

Божа корівка залетіла в квартиру

Якщо божа корівка опинилася всередині оселі — це гарна прикмета. Вона віщує скору появу малюка в родині. Поява сонечка в оселі, де постійно відбуваються сварки — виправить становище та поверне в дім гармонію, щастя і взаєморозуміння.

Божі корівки забирають на себе усю негативну енергетику з приміщення. Самотнім дівчатам божі корівки віщують скоре весілля. Незабаром після зустрічі із жучком вони зустрінуть коханого чоловіка та підуть із ним під вінець. Шлюб буде щасливим та тривалим.

Народні прикмети про божу корівку в будинку залежать і від того, в яку пору року жучок залітає в приміщення.

  • божа корівка в оселі навесні або влітку гарантує великий фінансовий прибуток;
    поява божих корівок в кімнаті восени — до народження дітей;
  • в холодну пору року поява яскраво-червоного жучка в будинку – до щасливих змін в долі мешканців оселі.

Кількість цяток на спинці жучка

Особливу увагу під час зустрічі з божою корівкою варто звернути на кількість цяток на крильцях комахи. В давнину вважали, що 7 цяток на спинці божої корівки — це до неймовірної удачі та щастя.

Дві цятки на спинці жучка свідчать про те, що він ще дуже молодий. Він прилітає до одиноких та самотніх людей, щоб повідомити – дуже скоро вони віднайдуть свою пару.

Якщо божа корівка з чотирма чорними цяточками на крильцях прилітає до оселі подружньої пари, то це особливий знак. Закохані будуть багатодітними батьками і в них народиться троє, четверо або ж ще більше дітей.

Пʼять цяточок на спинці божої посланниці — до великої вдачі. Пʼятірка в нумерології взагалі вважається найщасливішою цифрою. Після зустрічі з таким жучком в житті людини почнеться біла смуга.

Забарвлення крилець

Деякі народні прикмети повʼязані із забарвленням крилець жучка. Поява класичного червоного сонечка із чорними цятками свідчить про наближення моменту, який змусить посміхнутися та навіть розсміятися. Раптова поява такої комашки — до дрібної та щасливої події.

Чорна божа корівка із червоними цятками — до неприємностей. Вищі сили радять бути уважнішими і бути обережними.

Жовта божа корівка - це до щастя
Жовта божа корівка – це до щастя

Жовті божі корівки — до щастя в оселі. Невдовзі після побачення з цим жучком у вашому житті відбудуться зміни в кращу сторону.

Сонечко з червоно-коричневим панцирем, вкритим білими цятками — це до важливих новин.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?