Портативна зарядна електростанція стане незамінним приладом в кожній оселі. Завдяки цьому пристрою вам вдасться пережити без проблем навіть тривалі вимкнення світла. Від такої станції можна підзарядити ноутбук, смартфон, подивитись телевізор та підживити іншу побутову техніку.
Втім є один неприємний нюанс. Ефективна зарядна електростанція коштує дорого. Наприклад, популярну модель “EcoFlow” в українських торгівельних мережах можна придбати за майже 50 тисяч гривень. Вартість деяких моделей сягає й набагато більше: 73 чи навіть 150 тисяч гривень.
І хоча “EcoFlow” відрізняється надійністю та потужністю – така зарядна станція буде по кишені не кожному. Що робити людям, в який бюджет не дозволяє придбати зарядну електростанцію популярного виробника? В такому випадку варто звернути увагу на дешеві аналоги, які по якості нічим не поступаються “EcoFlow”. “Один Факт” наводить їх перелік нижче.
Jackery
Прості у використанні і компактні електростанції Jackery – чудова альтернатива моделям “EcoFlow”. Їх головні переваги: висока потужність, ідеальна сумісність навіть з чутливою побутовою технікою, можливість підзарядки від автомобільного прикурювача або сонячних панелей.
В пристрої передбачене паралельне заряджання. Акумулятор станції та гаджети можна заряджати одночасно.
В продажу є зарядні станції із із вбудованим ліхтариком та з різною номінальною потужністю (1000 Вт, 1800 Вт, 2000 Вт). В більшості моделей цього пристрою акумулятор розрахований на 4 тисячі циклів.
MUST (Weekender)
Портативні зарядні станції від бренду MUST відрізняються високою якістю. Їх можна використовувати під час відпочинку на природі, на дачі і в будівництві. Будь-де, де немає доступу до стаціонарної електричної мережі — ця модель недорогої зарядної станції стане у нагоді.
Пристрій виготовляють в Китаї. Він розрахований на 1000 циклів зарядки та розрядки. Станція має компактний розмір і дуже легка у транспортуванні.
Zipper
Бюджетна зарядна електростанція від австрійського бренду “Zipper” має компактний корпус і зручну ручку для переноски. Завдяки невеликій вазі цю модель можна взяти із собою на дачу, природу чи в офіс, де постійно спостерігаються перебої з електричним живленням.
Прилад пристосований для заряджання відразу декількох гаджетів. Саму ж станцію можна заряджати від автомобільного акумулятора чи фотоелементів.
LogicPower
“LogicPower” — функціональний і недорогий пристрій українського виробництва. В наявності є моделі з різною вагою та компактним розміром.
Таку станцію можна взяти із собою на відпочинок чи в будь-яке інше місце, де є потреба у джерелі живлення. Пристрій має декілька розʼємів, тому через нього можна заряджати відразу декілька гаджетів.
Рівень заряду самої станції можна побачити на кольоровому дисплеї. Заряджати станцію можна від автомобільного акумулятора, розетки чи фірмових сонячних панелей.
Bresser
Німецький виробник “Bresser” пропонує до уваги споживачів недорогі зарядні станції. Ці пристрої є чудовим аналогом популярних брендів типу EcoFlow. Серед переваг моделі: декілька розʼємів для зарядки гаджетів, можливість заряджати акумулятор станції від автомобільного прикурювача або сонячних панелей.
Виробник зарядних станцій пропонує також сонячні панелі різної потужності — для створення повністю автономного джерела живлення.