До 34 тисяч гривень: в Україні можуть ввести нові штрафи для водіїв. Що зміниться в ПДР і коли?

Водіям хочуть дещо прикрутити гайки. Народні обранці розглядають новий законопроєкт, згідно з яким штрафи різко підскочать. Декому з порушників доведеться викласти до 34 тис. грн.

Які норми планують закласти народні депутати в нове законодавство, розповів заступник голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко. Нововведення стосуються різних видів порушень Правил дорожнього руху.

Штрафні бали

За кожне порушення на дорозі водію нараховуватимуться певні бали. Тож подібна норма покликана змусити учасників дорожнього руху не припускатися помилок в дорозі. Звісно, якщо людина їздить за місто 1-2 рази на тиждень, її рівень не можна порівнювати з роботою таксиста, що весь день курсує вулицями міста, а значить, має більше шансів втрапити в пригоду.

Нововведення щодо штрафів за порушення ПДР

Та нардеп пообіцяв, що це питання буде врегульовано запровадженням ліміту порушень. Знавці тут же визнали, що у такому разі зростає рівень корупційних ризиків із боку стражів дороги.

Перевищення швидкості

Обранці з народу пропонують змістити норму перевищення швидкості з 20 км до 50 км. Хто порушуватиме настільки кардинально, матиме штраф у сумі 1700 грн. Подібне послаблення пан Володимир пояснив, що є вузенькі вулички з подібними обмеженнями швидкості, а є широкі проспекти з відбійниками та без пішохідних переходів.

От у таких місцях і має існувати люфт у 50 км. Коментарі досвідчених водіїв свідчать, що ті, які люблять швидкість, тепер ніколи не будуть оштрафовані й безперешкодно давитимуть людей.

Гучні вихлопи

Нововведення щодо штрафів за порушення ПДР

Щоб не лякати людей під час ведення бойових дій, депутати мають намір штрафувати водіїв за перевищення рівня шуму в 17 тис.грн і 34 тис.грн за повторне порушення. Водія також можуть позбавити прав на 3 чи навіть 6 місяців.

Забороняється дрифт

Подібні розваги мають бути під забороною. За перше порушення цієї норми водія оштрафують на 8500 грн. При повторному – вже на 17 тисяч.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.