До 34 тисяч гривень: в Україні можуть ввести нові штрафи для водіїв. Що зміниться в ПДР і коли?

Водіям хочуть дещо прикрутити гайки. Народні обранці розглядають новий законопроєкт, згідно з яким штрафи різко підскочать. Декому з порушників доведеться викласти до 34 тис. грн.

Які норми планують закласти народні депутати в нове законодавство, розповів заступник голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко. Нововведення стосуються різних видів порушень Правил дорожнього руху.

Штрафні бали

За кожне порушення на дорозі водію нараховуватимуться певні бали. Тож подібна норма покликана змусити учасників дорожнього руху не припускатися помилок в дорозі. Звісно, якщо людина їздить за місто 1-2 рази на тиждень, її рівень не можна порівнювати з роботою таксиста, що весь день курсує вулицями міста, а значить, має більше шансів втрапити в пригоду.

Нововведення щодо штрафів за порушення ПДР

Та нардеп пообіцяв, що це питання буде врегульовано запровадженням ліміту порушень. Знавці тут же визнали, що у такому разі зростає рівень корупційних ризиків із боку стражів дороги.

Перевищення швидкості

Обранці з народу пропонують змістити норму перевищення швидкості з 20 км до 50 км. Хто порушуватиме настільки кардинально, матиме штраф у сумі 1700 грн. Подібне послаблення пан Володимир пояснив, що є вузенькі вулички з подібними обмеженнями швидкості, а є широкі проспекти з відбійниками та без пішохідних переходів.

От у таких місцях і має існувати люфт у 50 км. Коментарі досвідчених водіїв свідчать, що ті, які люблять швидкість, тепер ніколи не будуть оштрафовані й безперешкодно давитимуть людей.

Гучні вихлопи

Нововведення щодо штрафів за порушення ПДР

Щоб не лякати людей під час ведення бойових дій, депутати мають намір штрафувати водіїв за перевищення рівня шуму в 17 тис.грн і 34 тис.грн за повторне порушення. Водія також можуть позбавити прав на 3 чи навіть 6 місяців.

Забороняється дрифт

Подібні розваги мають бути під забороною. За перше порушення цієї норми водія оштрафують на 8500 грн. При повторному – вже на 17 тисяч.

Нові статті

Схожі статті

Найстаріша в світі черепаха відзначила 190-річчя. Де живе і як виглядає старожилка тваринного світу?

Найстаріша в світі черепаха декілька днів тому відзначила 190 років із дня народження. Як звуть іменинницю та де саме вона обжилася? "Один Факт" розповість більше подробицей нижче.

Аллу, Соломію і Марічку не впізнати: зірки 1+1 Мазур, Вітвіцька та Падалко показали себе на дитячих фото

Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко та Алла Мазур – зірки новин з "1+1" які колись були маленькими. Як вони виглядали тоді? "Один Факт" підготував добірку світлин з маленькими українськими ведучими.

“Куди вже дівати ці абрикоси?”: Топ 3 легкі рецепти варення з абрикосів, щоб зберегти літній смак аж до зими

Прості рецепти варення з абрикосів, які зможе повторити будь-хто, навіть новачок на кухні: Абрикосове варення - це гарне рішення, якщо вам вже набридло викидати абрикоси!

“Це все колишня дружина”: 45-річний Вʼячеслав Узелков розповів, чому 20 років не спілкувався з рідною мамою

В'ячеслав Узелков прожив у шлюбі з екс-дружиною Мариною Боржемською 20 років та весь цей час не спілкувався зі своєю мамою - чому так сталося? Подробиці.