До 34 тисяч гривень: в Україні можуть ввести нові штрафи для водіїв. Що зміниться в ПДР і коли?

Водіям хочуть дещо прикрутити гайки. Народні обранці розглядають новий законопроєкт, згідно з яким штрафи різко підскочать. Декому з порушників доведеться викласти до 34 тис. грн.

Які норми планують закласти народні депутати в нове законодавство, розповів заступник голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко. Нововведення стосуються різних видів порушень Правил дорожнього руху.

Штрафні бали

За кожне порушення на дорозі водію нараховуватимуться певні бали. Тож подібна норма покликана змусити учасників дорожнього руху не припускатися помилок в дорозі. Звісно, якщо людина їздить за місто 1-2 рази на тиждень, її рівень не можна порівнювати з роботою таксиста, що весь день курсує вулицями міста, а значить, має більше шансів втрапити в пригоду.

Нововведення щодо штрафів за порушення ПДР

Та нардеп пообіцяв, що це питання буде врегульовано запровадженням ліміту порушень. Знавці тут же визнали, що у такому разі зростає рівень корупційних ризиків із боку стражів дороги.

Перевищення швидкості

Обранці з народу пропонують змістити норму перевищення швидкості з 20 км до 50 км. Хто порушуватиме настільки кардинально, матиме штраф у сумі 1700 грн. Подібне послаблення пан Володимир пояснив, що є вузенькі вулички з подібними обмеженнями швидкості, а є широкі проспекти з відбійниками та без пішохідних переходів.

От у таких місцях і має існувати люфт у 50 км. Коментарі досвідчених водіїв свідчать, що ті, які люблять швидкість, тепер ніколи не будуть оштрафовані й безперешкодно давитимуть людей.

Гучні вихлопи

Нововведення щодо штрафів за порушення ПДР

Щоб не лякати людей під час ведення бойових дій, депутати мають намір штрафувати водіїв за перевищення рівня шуму в 17 тис.грн і 34 тис.грн за повторне порушення. Водія також можуть позбавити прав на 3 чи навіть 6 місяців.

Забороняється дрифт

Подібні розваги мають бути під забороною. За перше порушення цієї норми водія оштрафують на 8500 грн. При повторному – вже на 17 тисяч.

Нові статті

Схожі статті

Айсберг в океані: від узбережжя Антарктиди відколовся величезний крижаний острів — що кажуть вчені?

Айсберг А23а розміром втричі більше за Нью-Йорк відокремився від Антарктиди і зараз вільно пливе Південним океаном. Чи варто капітанам кораблів бути пильними та куди помандрував крижаний острів?

Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Завидні модниці Катя Осадча, Лілія Ребрик, Оля Цибульська та інші задають тон: показали, які пальто в тренді

Найбільше про модні тенденції знають зірки, оскільки їм за характером роботи доводиться постійно змінювати наряди. Отже, придивімося уважно, в які пальто вони вбираються, щоб зрозуміти тенденцію.