Бурий ведмідь Балу із зоокутка у Хмельницькому знайшов собі нову оселю завдяки екологам: щасливі фото

6-річний бурий ведмедик Балу тепер буде мешкати в національному парку "Синевір". Екологи визволили його із зоокутку у Хмельницькому, де тварина жила в неприпустимих умовах.

Клишоногий ведмедик Балу був визволений з зоопарку завдяки небайдужим громадськім діячам, а за фактом жорстокого поводження з ним правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Ведмідь Балу тепер живе в національному парку Синевир
Ведмідь Балу тепер живе в національному парку Синевир

Рішення про перенаправлення тварини до нового помешкання у національному природному парку “Синевір” було прийняте ще на початку листопада. Екологи вирішили відправили Балу до спеціального реабілітаційного центру для бурих ведмедів на Закарпатті. Щоб забезпечити безпечне перевезення — тварині ввели снодійне.

Після прибуття до нової домівки ведмідь, згідно з правилами прийому нових мешканців, був відправлений на карантин. Співробітники центру реабілітації в “Синевирі” провели загальний огляд клишоногого, а потім – відправили його на певний час до карантинного вольєру.

Спеціалісти центру реабілітації бурих ведмедів зазначають, що для нового мешканця будуть створені всі умови. Балу буде жити разом з іншими бурими ведмедиками посеред дикої природи, на ділянці лісу площею 12 гектарів. Зараз ведмідь ще доволі молодий. Йому виповнилося 6 років, тому на території національного парку він зможе прожити ще понад 30 років. Окрім продуктів зі стандартного меню ведмідь буде ласувати ожиною та малиною, кущі яких висаджені на території національного заповіднику в реабілітаційному центрі.

За словами Ярослава Бундзяка, що займає посаду директора в реабілітаційному центрі для бурих ведмедів — новий мешканець буде жити в напіввільних умовах, посеред лісу, на свіжому повітрі.

 

Чиста водойма та натуральні листвяні корми посприяють покращенню загального самопочуття тварини. Для Балу буде розроблений індивідуальний раціон харчування, а в меню обов’язково додадуть овес, хліб, моркву, яблука та інші смаколики.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.