“Чорна п’ятниця” на мільярди: Мінфін назвав суму, яку українці витратили під час великого розпродажу

Традиційний день великих розпродажів "Чорна П'ятниця" в цьому році пройшов 24 листопада. Мінфін підбив підсумки цього шаленого дня і повідомив суму, яку витратили покупці через термінали Приватбанку.

“Чорна П’ятниця” або день великих розпродажів у 2023 році пройшла доволі бурхливо навіть попри складну ситуацію в країні. Міністерство фінансів підбило підсумки цього дня і повідомило точну загальну суму, якою українці оплатили свої покупки в магазинах картками через термінали Приватбанку.

Згідно з інформацією, яку надала Мінфіну прес-служба банку Приват – 24 листопада українці здійснили понад 8 мільйонів покупок загальною сумою 2.5 мільярди гривень. Це на 22% більше, аніж у звичайні дні.

Українці щедро розплачувались картками Приватбанку в день великих розпродажів
Українці щедро розплачувались картками Приватбанку в день великих розпродажів

Приватбанк також підрахував, що за тиждень великих розпродажів українці через cashless мережу Привату здійснили понад 49 мільйонів покупок на загальну суму 15.3 мільярди гривень.

Частіше за все українці купували взуття та одяг зі знижками. Загалом на ці товари було витрачено 282 мільйони гривень. На цю суму покупці здійснили понад 1.6 мільйонів покупок.

Також серед покупців були популярними комп’ютери та смартфони. В данному сегменті українцями було здійснено 560 тисяч покупок на загальну суму 281 мільйон гривень.

Представники Приватбанку також зазначили, що кількість покупок в розстрочку в онлайн-магазинах склала 36.7 тисяч гривень, що на 2 тисячі гривень більше, аніж сума кредитних покупок у звичайних offline магазинах (там ця цифра склала 34.7 тисяч гривень).

Згідно з наданою статистикою – за тиждень великого розпродажу клієнти Приватбанку 71.5 тисячі покупок за допомогою сервісу “Оплата частинами”. Загальна сума цих покупок склала понад 1 мільярд гривень.
Смартфони, електрону та побутову техніку українці купували частіше за інші різновиди товарів. Середня ж вартість покупки в розстрочку склала 14 тисяч гривень.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.