“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Один з популярних онлайн-банків України, Monobank — повідомив статистику покупок своїх клієнтів у день “Чорної П’ятниці”. Згідно з нею – 66.4% від загальної кількості покупок було здійснено онлайн, через замовлення в інтернет-магазинах. І лише 33.6% українців оплатили свої покупки безпосередньо у звичайних магазинах.

Клієнти Монобанк здійснили 66.4% покупок онлайн у Чорну П'ятницю
Клієнти Монобанк здійснили 66.4% покупок онлайн у Чорну П’ятницю

Чимала кількість клієнтів Монобанку скористались у дні великого розпродажу послугою оплати частинами. Також представництво банку наводить статистику по магазинам, в яких було найбільше запитів на оплату покупок з послугою “Оплата частинами”:

  • “Foxtrot”;
  • “Allo”;
  • “Comfy”;
  • “Rozetka”;
  • Епіцентр.

“Монобанк” також назвав найбільш популярні послуги і товари. Згідно з наданою статистикою – українці більше замовляли послугу доставки (2589 разів), побутову та електронну техніку (пилососи — 748 штук, телевізори – 545 штук, смартфони – 1383 штуки, роботи – 378 штук).

Послуга Оплата частинами була популярна у Чорну П'ятницю
Послуга Оплата частинами була популярна у Чорну П’ятницю

Звісно, не обійшлося без новорічної тематики. В день розпродажів за допомогою банківського сервісу Monobank було придбано 39 ялинок. Серед незвичних покупок — фароський маяк. Його придбали лише 1 раз.

Ще через Monobank купували у “Чорну П’ятницю” 19 масок зварника, 13 окулярів віртуальної реальності та 2 плитоноски.

Найбільші обсяги продажів в день Чорної П’ятниці фіксувався в магазинах “Comfy”, “Foxtrot”, “Rozetka”, “ALLO”.

Самі великі чеки у Чорну П’ятницю були в “Епіцентрі” (120 тисяч гривень), “Samsugshop” (понад 252 тисячі гривень), “Comfy” (200 тисяч гривень).

 

Найбільший попит на послугу Оплата частинами від Monobank був в Comfy, Allo, Foxtrot
Найбільший попит на послугу Оплата частинами від Monobank був в Comfy, Allo, Foxtrot

Крім того, “Monobank” надав інформацію щодо магазинів, в яких кількість запитів на послугу оплати частинами була найбільшою. Серед них – ” Comfy”, “Алло”, “Rozetka”, “Епіцентр”, “Foxtrot”.

Нові статті

Схожі статті

“Це смачно!”: суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський приготував тушковані стрілки часнику (Рецепт)

Суддя з "МастерШефу" Володимир Ярославський поділився рецептом тушкованих стрілок часнику. Сезонна і недорога страва готується легко та виходить неймовірно смачною.

Як змінити колір гортензії своїми руками і без селекціонерів: зробіть це з ґрунтом і результат вас здивує

Чи знаєте ви, що колір гортензій можна змінювати власноруч? "Один Факт" розповість, що для цього потрібно зробити і в які кольори можливо "пофарбувати" садову квітку.

Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.