“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Один з популярних онлайн-банків України, Monobank — повідомив статистику покупок своїх клієнтів у день “Чорної П’ятниці”. Згідно з нею – 66.4% від загальної кількості покупок було здійснено онлайн, через замовлення в інтернет-магазинах. І лише 33.6% українців оплатили свої покупки безпосередньо у звичайних магазинах.

Клієнти Монобанк здійснили 66.4% покупок онлайн у Чорну П'ятницю
Клієнти Монобанк здійснили 66.4% покупок онлайн у Чорну П’ятницю

Чимала кількість клієнтів Монобанку скористались у дні великого розпродажу послугою оплати частинами. Також представництво банку наводить статистику по магазинам, в яких було найбільше запитів на оплату покупок з послугою “Оплата частинами”:

  • “Foxtrot”;
  • “Allo”;
  • “Comfy”;
  • “Rozetka”;
  • Епіцентр.

“Монобанк” також назвав найбільш популярні послуги і товари. Згідно з наданою статистикою – українці більше замовляли послугу доставки (2589 разів), побутову та електронну техніку (пилососи — 748 штук, телевізори – 545 штук, смартфони – 1383 штуки, роботи – 378 штук).

Послуга Оплата частинами була популярна у Чорну П'ятницю
Послуга Оплата частинами була популярна у Чорну П’ятницю

Звісно, не обійшлося без новорічної тематики. В день розпродажів за допомогою банківського сервісу Monobank було придбано 39 ялинок. Серед незвичних покупок — фароський маяк. Його придбали лише 1 раз.

Ще через Monobank купували у “Чорну П’ятницю” 19 масок зварника, 13 окулярів віртуальної реальності та 2 плитоноски.

Найбільші обсяги продажів в день Чорної П’ятниці фіксувався в магазинах “Comfy”, “Foxtrot”, “Rozetka”, “ALLO”.

Самі великі чеки у Чорну П’ятницю були в “Епіцентрі” (120 тисяч гривень), “Samsugshop” (понад 252 тисячі гривень), “Comfy” (200 тисяч гривень).

 

Найбільший попит на послугу Оплата частинами від Monobank був в Comfy, Allo, Foxtrot
Найбільший попит на послугу Оплата частинами від Monobank був в Comfy, Allo, Foxtrot

Крім того, “Monobank” надав інформацію щодо магазинів, в яких кількість запитів на послугу оплати частинами була найбільшою. Серед них – ” Comfy”, “Алло”, “Rozetka”, “Епіцентр”, “Foxtrot”.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.