Новий для України формат: мер Львова Садовий розповів про відкриття дитячого будинку “Спільнота-Рідні”

Напередодні дня Святого Миколая у Львові відкрився новий формат житла для дітей-сиріт та дітей, що були позбавлені батьківського піклування. Мер міста Андрій Садовий розповів деталі.

Переддень святого Миколая — найкращий час робити добрі справи. І саме тому, сьогодні — 5 грудня у Львові вирішили подарувати двадцятьом вихованцям школи-інтернату новий будинок “Спільнота-Рідні”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Львова — Андрій Садовий.

Відкриття будинку Спільнота-Рідні у Львові/ Фото: Андрій Садовий, Facebook
Відкриття будинку Спільнота-Рідні у Львові/ Фото: Андрій Садовий, Facebook

Такий формат житла — новий для України. Інноваційний проект профінансував уряд міста Львова, а ось приміщення для нього було надано благодійним фондом “Рідні”. Особливість цього будинку в тому, що діти зможуть оселитись тут після завершення навчання у школі-інтернаті — абсолютно безкоштовно.

У Львові дітям-сиротам подарували новий будинок/Фото: Андрій Садовий, Facebook
У Львові дітям-сиротам подарували новий будинок/Фото: Андрій Садовий, Facebook

Мер Львова Андрій Садовий також повідомив, що в новому дитячому будинку оселяться 20 вихованців школи-інтернату віком від 16 до 23 років. Це — сироти та діти, що були позбавленні батьківського піклування.

Кімната в будинку для дітей-сиріт, Львів/Фото: Андрій Садовий, Facebook
Кімната в будинку для дітей-сиріт, Львів/Фото: Андрій Садовий, Facebook

Садовий наголошує, що метою нового проекту є забезпечення комфортних умов проживання дітям-сиротам, а також — можливостей для отримання якісної освіти. Організатори цього проекту бажають, щоб після завершення школи-інтернату у дітей, що виросли без батьків — був перехідний період і вони не занурювались у проблеми дорослого життя одразу після шкільного навчання. Будинок “Спільнота-Рідні” позбавить вихованців від необхідності знімати житло і платити за це великі гроші. В “Спільноті” кожна дитина зможе без проблем займатись своєю освітою.

Вихованці дитячого будинку Спільнота-Рідні/Фото: Андрій Садовий, Facebook
Вихованці дитячого будинку Спільнота-Рідні/Фото: Андрій Садовий, Facebook

Андрій Садовий також повідомив, що у будинку нового формату для дітей-сиріт працюють 13 найманих робітників. Серед них — психологи, бухгалтер, юрист, кухар, медик та соціальні робітники.

Солодкий стіл для вихованців дитячого будинку у Львові/Фото: Андрій Садовий, Facebook
Солодкий стіл для вихованців дитячого будинку у Львові/Фото: Андрій Садовий, Facebook

Будинок “Спільнота-Рідні” надає дітям можливості для вивчення основ фінансової грамотності, спортивних занять у спортзалі і багато іншого. Тут випускники школи-інтернату будуть почувати себе, як вдома.

Нові статті

Схожі статті

“Це смачно!”: суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський приготував тушковані стрілки часнику (Рецепт)

Суддя з "МастерШефу" Володимир Ярославський поділився рецептом тушкованих стрілок часнику. Сезонна і недорога страва готується легко та виходить неймовірно смачною.

Як змінити колір гортензії своїми руками і без селекціонерів: зробіть це з ґрунтом і результат вас здивує

Чи знаєте ви, що колір гортензій можна змінювати власноруч? "Один Факт" розповість, що для цього потрібно зробити і в які кольори можливо "пофарбувати" садову квітку.

Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.