Новий для України формат: мер Львова Садовий розповів про відкриття дитячого будинку “Спільнота-Рідні”

Напередодні дня Святого Миколая у Львові відкрився новий формат житла для дітей-сиріт та дітей, що були позбавлені батьківського піклування. Мер міста Андрій Садовий розповів деталі.

Переддень святого Миколая — найкращий час робити добрі справи. І саме тому, сьогодні — 5 грудня у Львові вирішили подарувати двадцятьом вихованцям школи-інтернату новий будинок “Спільнота-Рідні”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Львова — Андрій Садовий.

Відкриття будинку Спільнота-Рідні у Львові/ Фото: Андрій Садовий, Facebook
Відкриття будинку Спільнота-Рідні у Львові/ Фото: Андрій Садовий, Facebook

Такий формат житла — новий для України. Інноваційний проект профінансував уряд міста Львова, а ось приміщення для нього було надано благодійним фондом “Рідні”. Особливість цього будинку в тому, що діти зможуть оселитись тут після завершення навчання у школі-інтернаті — абсолютно безкоштовно.

У Львові дітям-сиротам подарували новий будинок/Фото: Андрій Садовий, Facebook
У Львові дітям-сиротам подарували новий будинок/Фото: Андрій Садовий, Facebook

Мер Львова Андрій Садовий також повідомив, що в новому дитячому будинку оселяться 20 вихованців школи-інтернату віком від 16 до 23 років. Це — сироти та діти, що були позбавленні батьківського піклування.

Кімната в будинку для дітей-сиріт, Львів/Фото: Андрій Садовий, Facebook
Кімната в будинку для дітей-сиріт, Львів/Фото: Андрій Садовий, Facebook

Садовий наголошує, що метою нового проекту є забезпечення комфортних умов проживання дітям-сиротам, а також — можливостей для отримання якісної освіти. Організатори цього проекту бажають, щоб після завершення школи-інтернату у дітей, що виросли без батьків — був перехідний період і вони не занурювались у проблеми дорослого життя одразу після шкільного навчання. Будинок “Спільнота-Рідні” позбавить вихованців від необхідності знімати житло і платити за це великі гроші. В “Спільноті” кожна дитина зможе без проблем займатись своєю освітою.

Вихованці дитячого будинку Спільнота-Рідні/Фото: Андрій Садовий, Facebook
Вихованці дитячого будинку Спільнота-Рідні/Фото: Андрій Садовий, Facebook

Андрій Садовий також повідомив, що у будинку нового формату для дітей-сиріт працюють 13 найманих робітників. Серед них — психологи, бухгалтер, юрист, кухар, медик та соціальні робітники.

Солодкий стіл для вихованців дитячого будинку у Львові/Фото: Андрій Садовий, Facebook
Солодкий стіл для вихованців дитячого будинку у Львові/Фото: Андрій Садовий, Facebook

Будинок “Спільнота-Рідні” надає дітям можливості для вивчення основ фінансової грамотності, спортивних занять у спортзалі і багато іншого. Тут випускники школи-інтернату будуть почувати себе, як вдома.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.