Переддень святого Миколая — найкращий час робити добрі справи. І саме тому, сьогодні — 5 грудня у Львові вирішили подарувати двадцятьом вихованцям школи-інтернату новий будинок “Спільнота-Рідні”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Львова — Андрій Садовий.
![Відкриття будинку Спільнота-Рідні у Львові/ Фото: Андрій Садовий, Facebook Відкриття будинку Спільнота-Рідні у Львові/ Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_578-700x466.jpg)
Такий формат житла — новий для України. Інноваційний проект профінансував уряд міста Львова, а ось приміщення для нього було надано благодійним фондом “Рідні”. Особливість цього будинку в тому, що діти зможуть оселитись тут після завершення навчання у школі-інтернаті — абсолютно безкоштовно.
![У Львові дітям-сиротам подарували новий будинок/Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_824-700x466.jpg)
![У Львові дітям-сиротам подарували новий будинок/Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_824-700x466.jpg)
Мер Львова Андрій Садовий також повідомив, що в новому дитячому будинку оселяться 20 вихованців школи-інтернату віком від 16 до 23 років. Це — сироти та діти, що були позбавленні батьківського піклування.
![Кімната в будинку для дітей-сиріт, Львів/Фото: Андрій Садовий, Facebook Кімната в будинку для дітей-сиріт, Львів/Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_246-700x466.jpg)
![Кімната в будинку для дітей-сиріт, Львів/Фото: Андрій Садовий, Facebook Кімната в будинку для дітей-сиріт, Львів/Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_246-700x466.jpg)
Садовий наголошує, що метою нового проекту є забезпечення комфортних умов проживання дітям-сиротам, а також — можливостей для отримання якісної освіти. Організатори цього проекту бажають, щоб після завершення школи-інтернату у дітей, що виросли без батьків — був перехідний період і вони не занурювались у проблеми дорослого життя одразу після шкільного навчання. Будинок “Спільнота-Рідні” позбавить вихованців від необхідності знімати житло і платити за це великі гроші. В “Спільноті” кожна дитина зможе без проблем займатись своєю освітою.
![Вихованці дитячого будинку Спільнота-Рідні/Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_913-700x466.jpg)
![Вихованці дитячого будинку Спільнота-Рідні/Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_913-700x466.jpg)
Андрій Садовий також повідомив, що у будинку нового формату для дітей-сиріт працюють 13 найманих робітників. Серед них — психологи, бухгалтер, юрист, кухар, медик та соціальні робітники.
![Солодкий стіл для вихованців дитячого будинку у Львові/Фото: Андрій Садовий, Facebook Солодкий стіл для вихованців дитячого будинку у Львові/Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_645-700x466.jpg)
![Солодкий стіл для вихованців дитячого будинку у Львові/Фото: Андрій Садовий, Facebook Солодкий стіл для вихованців дитячого будинку у Львові/Фото: Андрій Садовий, Facebook](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/img_20231205_170233_645-700x466.jpg)
Будинок “Спільнота-Рідні” надає дітям можливості для вивчення основ фінансової грамотності, спортивних занять у спортзалі і багато іншого. Тут випускники школи-інтернату будуть почувати себе, як вдома.