Аеропорт “Бориспіль” скоро відкриють? З’явилися цікаві вакансії для працівників авіації: усі деталі

На сайтах оголошень стали з'являтись доволі цікаві вакансії. В місті Бориспіль затребувані авіаційні техніки і командири повітряних суден та інші вакансії. Аеропорт готують до відкриття?

В перший день грудня в офісі Президента України зробили заяву: якщо будуть створені відповідні умови — то аеропорт “Бориспіль” поблизу Києва відкриють першим. Заступник керівника президентського офісу Андрій Сибіга повідомив, що повітряна гавань “Бориспіль” стала першою, що зачинилася після початку повномасштабного вторгнення росії.

Цей же аеропорт за відповідних умов стане першим серед відкритих в країні. За словами заступника керівника Офісу Президента — “Бориспіль” почне приймати пасажирів та запустить у небо літаки, як тільки це дозволить робити ситуація в сфері безпеки.

Вакансії у місті Бориспіль
Вакансії у місті Бориспіль

Повернення до елементів миру, на думку керівника Офісу Президента Андрія Єрмака — стає можливим тому, що Україна зміцнішала і тепер може забезпечити цьому об’єкту високий рівень безпеки самостійно.

На тлі цих новин аеропорт “Бориспіль” вирішив підігріти інтерес громадян до теми повернення літаків в українське небо і… опублікував декілька вакансій про прийом на роботу на сайті robota.ua. Згідно з ними, у підприємства є потреба у:

  • провідних інженерах з експлуатації повітряних суден;
  • авіаційних техніках з планера та двигунів;
  • командирах повітряного судна – інструкторах А-319 служби організації навчання і тренувань льотного складу;
  • командирах повітряного судна-інструкторах АН-148
  • провідних інженерах з передпольотного інформаційного обслуговування;
  • інженерах 1-ї категорії відділу підготовки виробництва.

Що насправді відбувається і чи варто очікувати відкриття аеропорту “Бориспіль” найближчим часом?

Аеропорт Бориспіль запрошує на роботу інструкторів і командирів повітряних суден
Аеропорт Бориспіль запрошує на роботу інструкторів і командирів повітряних суден

Згідно з офіційною заявою від самого аеропорту — вакансії завжди були і є на подібних сайтах оголошень. Що стосується відновлення роботи повітряної гавані, то наразі співробітники аеропорту зосереджені на збережені власної інфраструктури та висококваліфікованих кадрів. Також в повідомленні аеропорту йдеться про те, що власником оголошення може бути й особа, що працевлаштована на іншому підприємстві.

Аеропорт Бориспіль відкривають: що відомо
Аеропорт Бориспіль відкривають: що відомо

Свій коментар щодо інформації про відкриття “Борисполю” надав і радник Офісу Президента Михайло Подоляк. Він наголосив, що відкриття аеропорту — це питання “не завтрашнього дня”.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп Таро від Анжели Перл для Овнів, Стрільців та Левів: чого чекати знакам Зодіаку в найближчі 2 тижні

Популярна астрологиня Анжела Перл склала Таро прогноз для Овнів, Стрільців і Левів на найближчі два тижні. Що принесе кожному з цих знаків енергія Повного місяця? "Один Факт" розповість.

Як часто поливати полуницю в період цвітіння та після збору врожаю, щоб ягоди завжди росли соковитими

Щоб полуниця на грядці виросла соковитою, правильно поливайте її під час цвітіння. Скільки саме разів на тиждень потрібно зволожувати грядочки з полуницею — "Один Факт" розповість далі.

Схожі, як дві краплі води: як виглядає 26-річна донька Кузьми Скрябіна, яка пішла в медицину, а не на сцену

Марія-Барбара Кузьменко — ϵдина донька музиканта Андрія Кузьменка. Дівчина із незвичним імʼям обрала для себе не зіркову професію. Чим вона займаϵться і як зараз виглядаϵ — читайте далі.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у червні

Червень 2024 року — чудовий час для пересадки кімнатних рослин та квітів, що ростуть на домашньому підвіконні. Які дати найкраще для цього підходять — розповість Місячний календар.