В перший день грудня в офісі Президента України зробили заяву: якщо будуть створені відповідні умови — то аеропорт “Бориспіль” поблизу Києва відкриють першим. Заступник керівника президентського офісу Андрій Сибіга повідомив, що повітряна гавань “Бориспіль” стала першою, що зачинилася після початку повномасштабного вторгнення росії.
Цей же аеропорт за відповідних умов стане першим серед відкритих в країні. За словами заступника керівника Офісу Президента — “Бориспіль” почне приймати пасажирів та запустить у небо літаки, як тільки це дозволить робити ситуація в сфері безпеки.
Повернення до елементів миру, на думку керівника Офісу Президента Андрія Єрмака — стає можливим тому, що Україна зміцнішала і тепер може забезпечити цьому об’єкту високий рівень безпеки самостійно.
На тлі цих новин аеропорт “Бориспіль” вирішив підігріти інтерес громадян до теми повернення літаків в українське небо і… опублікував декілька вакансій про прийом на роботу на сайті robota.ua. Згідно з ними, у підприємства є потреба у:
- провідних інженерах з експлуатації повітряних суден;
- авіаційних техніках з планера та двигунів;
- командирах повітряного судна – інструкторах А-319 служби організації навчання і тренувань льотного складу;
- командирах повітряного судна-інструкторах АН-148
- провідних інженерах з передпольотного інформаційного обслуговування;
- інженерах 1-ї категорії відділу підготовки виробництва.
Що насправді відбувається і чи варто очікувати відкриття аеропорту “Бориспіль” найближчим часом?
Згідно з офіційною заявою від самого аеропорту — вакансії завжди були і є на подібних сайтах оголошень. Що стосується відновлення роботи повітряної гавані, то наразі співробітники аеропорту зосереджені на збережені власної інфраструктури та висококваліфікованих кадрів. Також в повідомленні аеропорту йдеться про те, що власником оголошення може бути й особа, що працевлаштована на іншому підприємстві.
Свій коментар щодо інформації про відкриття “Борисполю” надав і радник Офісу Президента Михайло Подоляк. Він наголосив, що відкриття аеропорту — це питання “не завтрашнього дня”.