У Києві встановили головну ялинку, в Кропивницькому – ні: яка ситуація з новорічним деревом в інших містах

Реалії сьогодення диктують свої умови. Навіть на головних новорічних ялинках, встановлених в столиці та обласних центрах, відбилася велика війна. Як вони виглядають?

Київ

Які ялинки встановили в українських містах

Відкриття головної ялинки країни відбулося 6 грудня у День Святого Миколая. Меценати скинулися, щоб встановити штучне деревце заввишки 12 м. Красуню назвали “Хоробрі серця” й прикрасили жовтими та блакитними серцями. А верхівку вінчає тризуб. Міська влада сповістила, що цьогоріч обійдеться без ярмарків та гучних святкувань, адже комендантську годину ніхто не скасовує навіть у ніч на 1 січня.

Львів

Які ялинки встановили в українських містах

14-метрове деревце обласному центру подарувало подружжя з Білогорщі. Комунальники встановили зелену красуню, прикрасивши торішньою ілюмінацією. На верхівці облаштували протитанковий їжак, що символізує незламність. З бюджету на головну ялинку міста не витратили жодної копійки.

Івано-Франківськ

Які ялинки встановили в українських містах

Тут новорічний атрибут назвали “Ялинкою перемоги”. Її встановили на Вічевому майдані. Щоб не витрачатися, каркас застосували з 2022 року. Дизайн та іграшки виготовили учні з навчальних закладів міста. Ялинку прикрасили дитячими патріотичними малюнками. Освітлення змонтували студенти профтехучилища. Продумали все так, що навіть під час блекауту ялинка не погасне.

Кропивницький

Які ялинки встановили в українських містах

Влада міста вирішила цьогоріч відмовитися від великої ялинки. Натомість на площі Героїв Майдану встановили 12 живих невеликих вічнозелених дерев на честь 10 міст-героїв, які не скорилися російській агресії. Ще дві присвячені Збройним силам та волонтерам.

Харків

Які ялинки встановили в українських містах

Вже другий рік поспіль через небезпеку обстрілів у Харкові встановлюють ялинку на станції метро “Університет”. Підземку з нагоди різдвяно-новорічних свят прикрасили ілюмінацією та гарними декораціями. Нічого нового не докуповували. Використали прикраси, які до війни можна було побачити на вулицях обласного центру.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.