Українцям продовжують видавати безкоштовні продуктові набори: що до них входить і де отримати

Благодійні організації не полишають українців у скрутному становищі. Наразі продовжується видача безкоштовних продуктових наборів. Розповідаємо, хто може отримати і що входить до комплекту продуктів.

Українські громадяни не лишаються наодинці у скрутному становищі. Міжнародні благодійні організації продовжують надавати допомогу малозабезпеченим категоріям населення та переселенцям. Це – не тільки грошові кошти, а й продуктові набори. Наприклад, нещодавно благодійна місія “Карітас Суми” у своєму Telegram-каналі оголосила про прийом заявок на видачу продовольчих наборів для тих українців, які ще не отримували допомогу цього року.

Продуктові набори видаються в рамках проекту “ЕСНО”, а отримати їх можуть лише ті українці, які отримали статус ВПО протягом 2022-2023 років, а також – мешканці Сумської області, які постраждали від бойових дій.

Карітас Суми оголосив про прийом заявок на видачу продовольчих гуманітарних наборів
Карітас Суми оголосив про прийом заявок на видачу продовольчих гуманітарних наборів

Організація пропонує звертатись із заявками з 9 до 16 години щоденно за телефоном гарячої лінії “Карітас Суми”:

  • 050 014 61 89

Претенденти на продовольчий набір мають надати виписку про свою прописку, справку ВПО та інші документи, що підтверджують малозабезпеченість особи (наприклад, довідка про багатодітність або інвалідність).

Відкрито реєстрацію на нову гуманітарну допомогу
Відкрито реєстрацію на нову гуманітарну допомогу

Реєстрація на отримання продуктових наборів наразі відкрита і у місті Вінниця. Подати заявку зможуть переселенці з Маріуполя, які зараз мешкають на Вінниччині. Благодійна організація “ЯМаріуполь” надає людям продуктові набори наступного складу:

  • макаронні вироби;
  • цукор;
  • паштет;
  • соняшникова олія;
  • сіль;
  • крупа;
  • консервована квасоля;
  • тушковане м’ясо.

Отримати більш детальну інформацію щодо цієї допомоги, а також подати заяву на отримання гуманітарного продовольчого набору маріупольці зможуть з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00 години.

Продуктові набори від благодійної організації
Продуктові набори від благодійної організації

Для цього потрібно подзвонити на гарячу лінію за номером телефону 0800 509 001.

Благодійна допомога надається в рамках програми Ріната Ахметова “Порятунок життів”.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.