Українські громадяни не лишаються наодинці у скрутному становищі. Міжнародні благодійні організації продовжують надавати допомогу малозабезпеченим категоріям населення та переселенцям. Це – не тільки грошові кошти, а й продуктові набори. Наприклад, нещодавно благодійна місія “Карітас Суми” у своєму Telegram-каналі оголосила про прийом заявок на видачу продовольчих наборів для тих українців, які ще не отримували допомогу цього року.
Продуктові набори видаються в рамках проекту “ЕСНО”, а отримати їх можуть лише ті українці, які отримали статус ВПО протягом 2022-2023 років, а також – мешканці Сумської області, які постраждали від бойових дій.
![Карітас Суми оголосив про прийом заявок на видачу продовольчих гуманітарних наборів](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/logd1hmqkh2lpheu74sy56nvtgh8jruczayfng7j-700x394.jpeg)
Організація пропонує звертатись із заявками з 9 до 16 години щоденно за телефоном гарячої лінії “Карітас Суми”:
- 050 014 61 89
Претенденти на продовольчий набір мають надати виписку про свою прописку, справку ВПО та інші документи, що підтверджують малозабезпеченість особи (наприклад, довідка про багатодітність або інвалідність).
![Відкрито реєстрацію на нову гуманітарну допомогу](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/maxresdefault-8-700x394.jpg)
![Відкрито реєстрацію на нову гуманітарну допомогу](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/maxresdefault-8-700x394.jpg)
Реєстрація на отримання продуктових наборів наразі відкрита і у місті Вінниця. Подати заявку зможуть переселенці з Маріуполя, які зараз мешкають на Вінниччині. Благодійна організація “ЯМаріуполь” надає людям продуктові набори наступного складу:
- макаронні вироби;
- цукор;
- паштет;
- соняшникова олія;
- сіль;
- крупа;
- консервована квасоля;
- тушковане м’ясо.
Отримати більш детальну інформацію щодо цієї допомоги, а також подати заяву на отримання гуманітарного продовольчого набору маріупольці зможуть з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00 години.
![Продуктові набори від благодійної організації Продуктові набори від благодійної організації](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/ul5gtfujvuu7myw0tegwvnba3idh1ziei5ptyzvf-700x350.jpeg)
![Продуктові набори від благодійної організації Продуктові набори від благодійної організації](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2023/12/ul5gtfujvuu7myw0tegwvnba3idh1ziei5ptyzvf-700x350.jpeg)
Для цього потрібно подзвонити на гарячу лінію за номером телефону 0800 509 001.
Благодійна допомога надається в рамках програми Ріната Ахметова “Порятунок життів”.